Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babák anyukái...

8-9 hónapos babák anyukái hogy érzitek magatokat? Nem érzitek néha hogy összecsapnak a hullámok a fejetek fölött?

Figyelt kérdés
Imádom a kicsimet, de még soha nem éreztem ilyen nehéznek az életemet. Annyira hisztis a gyerek, hogy néha teljesen kiborulok. Arról nem beszélek, hogy semmi segítségem nincs. A férjem csak este ér haza. Még a TESCO-ban sem voltam már vagy 2 hónapja. Ja és akkor költöztünk új helyre mikor 8 hós terhes voltam, a város szélére ahol senkit nem ismerek.
2009. dec. 2. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul. Kulfoldon elek, nulla segitseg, ferjem reggeltol este 8-ig dolgozik, meg hetvegen is.

Szeretnek elmenne valahova egyedul, csak egy oracskara! De sajnos nem tehetem meg.

Egyebkent az en babam jo gyerek nappal, viszont most jon a foga es kb 2 hete nem alszunk rendesen.

2009. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem tudom, nem lehet, hogy valamit elszúrsz?


Nekem 2 10 hónaposom van, semmi baj velük, egész nap röhigcsélnek, boldogok, kiegyensúlyozottak. Van egy 4 éves is, vele több a gond, mint a 2 kicsivel... És nekem sincs segítségem, de nem is vagyok rászorulva.


Egy gyerekkel összecsapnak a hullámok? Neked egy jó barátnőre, emberekre lenne akkor szükséged, nemlehet? Szóval inkább a költözéssel lehet a baj, nem a kisbabával. De lehet, hogy nincs igazam.

2009. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kitartás! Karácsonykor a párod is otthon lesz gondolom és tud segíteni egy kicsit.És a karácsonyi nagytakarításról felejtkezz meg nyugodtan :), ha megoldható inkább ti menjetek a szülőkhöz, ez jó kikapcsolódás és főzni sem kell. Próbáld a Védőnőt megkérdezni van e hasonló korú gyerköcös anyuka a közeledben , így nem volnál állandóan egyedül.
2009. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most nem akarok kötözködni, de amikor otthon laktam a szomszédban volt egy ikerpár állandóan náluk voltam, de a világon semmi baj nem volt a 2 gyerekkel, mert elvoltak együtt. Az én lányom annyira unatkozik, hogy az kész. Ha itt van egy másik gyerek vele sincs semmi gond de ha csak ketten vagyunk unatkozik. Amúgy jó neked hogy ennyire tökös csaj vagy és rendben van az életed. Azért nem kell lenézni másokat mer neked 3 gyereked van. MIndnki a maga gondját tudja.
2009. dec. 2. 10:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó előtti, neked tök jó, hogy röhögős kiegyensúlyozott két babád van. Nekem bizony a kérdezőhöz hasonló a helyzetem, annyi különbséggel, hogy a babám 11 hós. Röhögősnek röhögős, de nagyon anyás, és ha nem az van, amit szeretne, akkor hisztis-nyekergős. Ez sajnos, sok anyuka véleményével ellentétben NEM szoktatás kérdése. csak vannak ilyen babák is. Fellélegezhet, akinek nem ilyen jutott. én arra próbálok gondolni, amikor nagyon kiborulok, hogy egyre könnyebb lesz (vélhetőleg 3 évesen már nem fog a gatyámba kapaszkodva üvölteni, amikor épp mosogatnom kell)... :)
2009. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen az enyém is a gatyámban kapaszkodva üvölt, hogy vegyem fel. ISMERŐS:)))
2009. dec. 2. 10:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én 9 hónaposom is a gatyámon lóg, nem tudok tőle lépni főzés közben, a járókában pedig üvölt. Szintén kezdem látni a hisztikezdeményeket. Ma például elvett egy vaníliás karikát a dobozból, és tömte a szájába (érdekes, darabos bébiételt nem hajlandó enni...), elvettem tőle, erre percekig tartó mély zokogásban tört ki. Szóval nagyon hullámzó, vannak napok amikor nagyon fárasztó, amúgy meg aranyos, tündéri kisfiú.

Neked inkább az elszigeteltség a fő bajod, szerintem.

2009. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

3 gyerekes vagyok ismét.

Nem igazán értek egyet a stílusoddal, de ez a te gondod legyen, nem az enyém. Tudod, az első gyerekem nekem is egy gyerek volt, ott se volt ilyen gondom, ugyanis 1 gyerekkel százszor könnyebb, mint 3 gyerekkel.


És az egész válaszomnak az volt a lényege, hogy nem a gyerekeddel, hanem a társ nélküliséggel van szerintem inkább a baj esetedben. Nagyon össze vagy zárva a gyerekkel, ő meg veled, ezért nem jó neked se és neki se.

Ezt utánam mások is írták, így látják, úgyhogy esetleg mégis érdemes ezen elgondolkoznod két anyázás közt...

De csak ha gondolod.

2009. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha olvastál itt anyázást vagy ha azt vetted volna észre hogy lepontoztalak, akkor lenne okod ilyen választ írni. Na mind egy azért köszönöm a briliáns észrevételeidet.


Akik normálisan válaszoltak azoknak KÖSZY:)

2009. dec. 2. 11:26
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Én is eléggé el vagyok havazva néha, MEGÉRTELEK!

Jó az olyanoknak akiknek a kölykei csak nőnek mint a dudva és nincs velük gond! Az olyanoknak GTRATULA!

2009. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!