Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnatok pelenka ugyben segiteni?

Tudnatok pelenka ugyben segiteni?

Figyelt kérdés
Most Pampers Aktiv Baby-t hasznalunk, ami nagyon jo pisi szempontjabol, viszont a kaki mostanaban mindig kifolyik. Nincs olyan h nem folyna ki a hatanal. Mar elegem van h allandoan sikalom a kakis ruhakat. Ha lehet maradnek a Pampers-nel, milyet ajanlanatok? Ejjelre meghagyom az Aktiv Baby-t, mert akkor csak pisi van es az soha nem folyik ki. Olyan lenne jo ami gumis. Van olyan aminek a hata egy kicsit magasabb? Probaltam a DM-es Babylove-ot is, azt szerettem, csak ahogy nott a baba, egyre tobbszor folyt ki a pisi. A Libero 1-es 2-es merete nem jott be, a tobbi meretezesut nem ismerem. Segitenetek h mi valt be? Amugy a babam 7200 g es 5 honapos. A 3-as meretet hasznaljuk. Koszonom!
2014. jan. 16. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a dm-es Babylove pelenkát használjuk. Ebből is megpróbálkozhatsz a 4-es mérettel, az 7-18 kilóig jó. Lehet, hogy ezzel már nem lenne gond. Én is akkor váltottam a 4-esre, amikor a babám 7 kg lett és tökéletes volt rá.

2014. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél 4-es méretet már.
2014. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma vettunk az Active Baby pelenkabol 4-es meretet amit sikerult is felavatnia a babamnak. Ebbol most nem folyt ki a kaki, remelem nem csalodok. Tenyleg kellett a nagyobb meret, bar egy kicsit nagynak tunik. A 3-as meret az 9 kg-ig jo allitolag, de azt nem tudtam h a 4-es meg 7 kg-tol.
2014. jan. 17. 21:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha van időd, érdemes azért ezt a cikket elolvasni és ez alapján is mérlegelni:

[link]

2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!