Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnatok pelenka ugyben segiteni?

Tudnatok pelenka ugyben segiteni?

Figyelt kérdés
Most Pampers Aktiv Baby-t hasznalunk, ami nagyon jo pisi szempontjabol, viszont a kaki mostanaban mindig kifolyik. Nincs olyan h nem folyna ki a hatanal. Mar elegem van h allandoan sikalom a kakis ruhakat. Ha lehet maradnek a Pampers-nel, milyet ajanlanatok? Ejjelre meghagyom az Aktiv Baby-t, mert akkor csak pisi van es az soha nem folyik ki. Olyan lenne jo ami gumis. Van olyan aminek a hata egy kicsit magasabb? Probaltam a DM-es Babylove-ot is, azt szerettem, csak ahogy nott a baba, egyre tobbszor folyt ki a pisi. A Libero 1-es 2-es merete nem jott be, a tobbi meretezesut nem ismerem. Segitenetek h mi valt be? Amugy a babam 7200 g es 5 honapos. A 3-as meretet hasznaljuk. Koszonom!
2014. jan. 16. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én Huggiest használtam, abból nem folyt ki soha semmi, de ennél jobban szerettem mellesleg árban is sokkal olcsóbb a pennys pelenkát, ezzel sem volt baleset.
2014. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Használd a Premium Caret. Igaz drágább, de kicsit nagyobb mint az Active baby és a Sleep&Play. Én is Pampers párti vagyok. Én Sleep &Play-t használok most a babámnak, aki 5 hós és 9kg(1órája mérték meg.)Igaz neki a 4es méret kell már egy ideje. De soha nem folyik ki a kaki. Első lányom 2,5 évig hordta az Active Baby-t, neki sose folyt ki a kaka.
2014. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lehet,hogy lassan már a 4es kellene neki, és azért folyik ki a kaki?
2014. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a Premium Care-t ajánlanám. Nagyon rugalmas, nagyobb, mint a másik kettő. És hálós, ami sokmindent benntart.
2014. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az en lanyom nem tudom mit csinal, de mindig kifolyik mostanaban ahogy mozgekonyabb. A premium care nem halos? Csak mert hallottam h az meg a baba popsijara tapad... :-( Jajj de nem konnyu. A Huggiest nem ismerem, azt hol lehet kapni?
2014. jan. 16. 14:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen en is gondolkodtam h a 4-est kellene megprobalnom, igaz azt 9 kg-tol irjak. De lehet megprobalom.
2014. jan. 16. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:
2-3 vagyok. az én babám sem volt még 9 kg, mikor a 4esre álltunk át. Hiszen most 9 kg, és a 4est meg már vagy 6 hete használja.Szerintem próbáld ki, nem lesz neki óriási.
2014. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi, a kov. csomag az mar 4-es lesz. :-) Remelem jobb lesz, mint most ez.
2014. jan. 16. 14:09
 9/14 anonim ***** válasza:
A Libero nadrágpelusa nagyon jó, jó magasan felér a hátán, megfelelően gumírozott, bent tart mindent, de nem szorítja el a baba hasát. Amikor ilyen folyós volt a kaki, mi is áttértünk erre (ajándékba kaptunk párat, különben ki sem próbáltam volna, mi is pampers-ek vagyunk).
2014. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De igen, hálós és ezért jobban benntartja a cuccot.
2014. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!