Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nevelés kérdése vagy...

Ez nevelés kérdése vagy élettani sajátosság?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete a 21 hós fiamnak semmihez nincs türelme.iszonyatos lett a viselkedése. Ha balra megyek ő jobbra akar ha nem arra megyünk földre rogyás üvöltés.ha bontom ki a műzliét és nem igyekszem szintén üvöltés.2 napja reggel 6 kor üvölt veri magát az ágyhoz ha azonnal nem viszem a tejét.egy hete boltba sem tudok vele menni mert szintén üvölt és rugkapal h ö nem akar bemenni.2 hét alatt teljesen elkeseredtem h ez lesz a mindennapjainkba.szépen probálom neki magyarazni mit miutan teszünk és ne viselkedjen igy.nem érti.teljesen tanácstalan vagyok.
2014. jan. 17. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Üsd be Goggle-be a 'dackorszak' kifejezést, és vértezd fel magad elegendő türelemmel az elkövetkező 1-1,5 évre. :)
2014. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 19 honapos, és ez ahetünk dettó uez:(annyival fűszerezve, hogy ő még verekszik is! Megszeretgetem, erre jön a pofon, karmolás akármi.. Én is nagy bajban vagyok vele főleg a verekedés miatt, holott soha nem ütöttük meg sem őt sem pedig a nővérét.Egyébként huncut, barátságos, és alapvetősen nyugis, ezeket leszámítva.

Igen ez a dackorszak és még évekig tarthat:( Nálam ami bejött a nagynál (3,5 most) és már a kicsinél is bevetem néha hisztinél, a hova tűnt a Marci "játék", amikor elkezd hisztizni, akkor úgy csinálunk mintha nem látnánk, és elkezdjük keresni erre abbaszokta hagyni a hiszit általában, no meg persze türelem és idő.. ez az egész határfeszegetés is.

2014. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Udv a dackorszakban, az enyemhez ordoguzot kellett volna mar hivni. Kitartas, ugy 4 eves koruk tajan ujra normalisak lesznek. Addig probald ep esszel tulelni.
2014. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne is mond kicsi fiamnál 1,5 évesen kezdődött a dackorszak,de most néhány hónapja a legdurvább,3 hónap múlva 3éves lesz,remélem hamar vége lesz,mert már a hajam tépem semmi de semmi nem használ,az a kevés türelmem ami volt már rég elveszett.
2014. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hajaj :) köszi a válaszokat.akkor a türelmen kell dolgozzak és az elkedvtelenitésen. RÁ KELL HAGYNI??VAGY ADDIG PROBALKOZZAK AMIG VALAMIVEL MEG NEM HATOM?De azt nem szeretném hogy minden ugy lesz ha hisztizik.
2014. jan. 17. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nos próbálj meg nem figyelni a hisztiére,én ne engedj a hisztinek,én még a szobába szoktam küldeni,hogy le nyugodjon,mert a szép szót csak olaj a tűzre,persze a kiabálás is vagy bármi egyéb.Amit még szoktam,az a kompromisszum nagyon makacs és önfejű kisfiamnál sokszor ez kell.
2014. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
itthon menni is fog de az utcán és a boltban is ezt csinálja :(
2014. jan. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!