Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom ki egyelitem a...

Hogyan tudom ki egyelitem a teszveszen 1500ft ott jó az ha az én bank számlámról utalom arra a bank számlára amit ők megadtak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eladónak? Vagy a Teszvesznek? Az eladóval kell megbeszélni, hogy ő hogy szeretné, de általában utalást elfogadnak. A Teszvesznek meg a megadott számlára kell a jutalékot utalni.
2009. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha most arra gondolsz,hogy a jutalékos számládat szeretnéd kiegyenlíteni a Teszvesz felé, akkor azt a következő képpen tedd:


Bemész a saját oldaladon belül a FIÓK BEÁLLÍTÁSAI menübe.Azon belül SZÁMLÁK menüt, majd azon belül a SZÁMLA KIEGYENLÍTÉSE menüpontot.


Ezen belül olvashatod ezt a szöveget:


A banki átutalás menete

■Minden TeszVesz felhasználó kap egy egyedi, 24 karakterből álló bankszámlaszámot, így rendkívül egyszerűen ki tudod fizetni a TeszVesz-számládat. A lap bal oldalán megtalálod, hogy a banki átutaláskor milyen adatokat kell megadnod. Figyelem! A bankszámlaszám minden TeszVesz-felhasználó esetében más és más! Ha nem a lap bal oldalán szereplő számlaszámra utalod a pénzt, akkor a befizetett összeget nem a te TeszVesz-egyenlegedre, hanem valaki máséra (aki az adott számlaszám) fogjuk lekönyvelni.


Amit megadnak számlaszámot,az csak a hozzád tartozó számlaszám, ha arr utalsz akkor tudni fogják,hogy tőled jött az összeg.

2009. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a teszvesz felé ma kaptam 1500ft rol számlat
2009. dec. 2. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden le van írva a levélben is, és a teszvesz oldalán is, csak el kell olvasni.

A saját számládról kell utalni a levélben megadott számlaszámra a levélben megadott összeget.

2009. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!