Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiúnak mit vennéte...

Egy éves kisfiúnak mit vennétek szülinapjára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem lanyim van most tolti majd az egy evest 11- en de mi triciklit veszunk neki amit en is iranyithatok. De os a sajatom. Pl a keresztfiunknak vettunk egy nagy teherautot amihez legok voltak meg penzt adtunk melle boritekba. Igy mi is vettunk vmit de adtunk is meg amit ok gondolnak megveszik. De o is eleg kozeli. Nem tudom te kidnek akarsz venni vmit. Mert pl uncsitesomeknak a gyerkocoknek mindig ugy vettem h megkerdeztem elore mire van szukseguk. Ha ruhat mondott azt vettem vagy torolkozoket jatekot ritkabban mert azzal elhalmoztak oket. Mi voltunk a hasznos ajandekvevok. :-)
2014. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Testvérem kisfiának keresek valami jót. Én ilyen játszó asztalra gondoltam. Az a helyzet, hogy szerencsére ők tehetősek és elég sok mindene meg van már a kis srácnak. Köszi a tippet, neten nézelődöm még!
2014. jan. 19. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs még játszóasztala, szerintem jó ötlet azt adni.
2014. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A játszó asztal tökéletes, az én fiam is azt kapott. A mamájától meg ilyen 3 kerekű kismotrot kapott, most már pár hónap s itt a jó idő, nézhetsz neki szabadtéri játékokat is.
2014. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A játszó asztal nagyon jó, a tanuló kutyus, a tricikli is. Lehet még bébitaxit. Fiam dömpert kapott, meg "mini" autópályát, labdákat, könyvet pl alexandra elsőszótáram. Aztán húzogatós tológatós játékot, fűnyírót, bevásárló kocsit.
2014. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!