Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisfiúnak milyen...

2 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Autókkal,járművekkel már tele van,a labdákat szereti nagyon,de az is van sok neki.Vmi készségfejlesztő? Vagy?
2010. febr. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
3 kerekű bicigli,motor, ezek mind mozgásfejlesztők.Az én kislányom 1 hónap múlva lessz 2 de ő motort kért,ami lábbal hajtós,már tavaly is imádta.Vagy épp kisautó ami lábbal hajtós.
2010. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a készségfejlesztők nagyon jók. Bedobálós fajátékok, formakeresők, szétszedhetős építőkockás favonat, érdekes színes képeskönyvek, mesekönyvek, mese dvd-k (pl.:thomas a gőzmozdony, bob a mester, roary a versenyautó stb.), gyúrma, szétszerelhető vonat (az én fiamnak olyan van, amibe műanyag csavarok vannak és van hozzá csavarhúzó is, imádja), műanyag lábbal hajthatós motor, homokozós játékok, kádba fürdéshez való pancsolós játékok, játék telefon/mobiltelefon. Ruhaneműt is vehetsz, amin olyan figura van (autó, vonat stb.), vagy mesefigura amiket szeret (polók, zokni, nadrág, köntös, törölköző, ágyneműhuzat stb.). A legegyszerűbb a szüleit megkérdezni, mire van szüksége. Remélem tudtam segíteni!
2010. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én fiam márciusban lesz ketto. thomas dvd biztos lesz, mert már én unom a meglevoket nézni:)autokat,állatokat, de foleg vonatokat és traktorokat imádja.

mi vettunk kis farmot-háziko, hozzá háziállatok, kis istállo, szerintem orulni fog neki.

mamáéktol valoszínuleg muanyag szerszámokat fog kapni (nem az egész szerelopadot, azt hiszem, lehet venni olcsobban kisebb készletet is). most mániája a szerelés és a segítés.

karácsonyra kapott vonatszupravát sínekkel, van hozzá épulet, híd, alagut stb (tesco-s, fa nem tul drága) és imádja, nem tori el, ossze is tudja magának rakni, és mindig mást sikerul kirakni belole. (a tesco-s vonat nem elemes, de lehet hozzávenni vagy másfajta készletet, ez csak egy otlet)

most már végighallgat rovidebb meséket, szerintem valami helyes mesekonyv is lehet.

2010. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a szüleit,mert amiket ide leírtak az én kétévesem már unja..(le lehet hurrogni,akkor is így van!)
2010. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Lehet,hogy vmi sínes vonat lesz,amit úgy össze lehet rakni.De köszönöm a tippeket,vannak köztük jók.
2010. febr. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!