Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisgyermeknek...

14 hónapos kisgyermeknek adtok mar kakaót?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi idősen már kapott.

Mivel a szimpla tejet nem itta meg, így kakaóként került a tej bevezetésre 1 éves korában.

2014. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17 hónapos a lányunk. Nem kap még kakaót. (tejet sem)
2014. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még tejet se kap a 19 hónapos.
2014. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen kapott,tejet már 1 évesen,de akkor még babáknak való kakaót vettem hozzá.
2014. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kapott, de tápszerből elkészítve, mert ízesítés nélkül nem itta meg a tápszert, tejitalt, hasonlókat, tejet pedig még nem akartam neki.
2014. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mèg nem adtam neki, de reggelente már tejet iszik.
2014. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 éves most. már pár hónapos korában kapott tejet is és kakaót is. semmi baja nem lesz az ég világon. az előtt nagyanyáink sem adtak babatejet meg hasonló szarokat. az én gyerekem elég korán kezdett enni mindent és hoppá semmi baja !! a védőnőnk mondta hogy nem KÖNYVBŐL kell nevelni a gyereket, amit most nagyon sok szülő csinál...ami nem jó a gyereknek úgy is észre lehet venni, kiüti, megy a hasa stb.. azt akkor nem adod neki még. ennyi
2014. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy kaphat-e kakaót egy 14 hónapos gyerek, hanem hogy mi adunk-e. Nem ugyanaz.

Egyébként én is kaptam pár hónaposan már tejet és 8 évesen nem volt még semmi bajom. A problémák később kezdődtek.

2014. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. Senkit nem állt szándékomban kioktatni, félreértés ne essék. Csak a véleményemet írom le. Közvetlen környezetemben tapasztalom, hogy sok anyuka könyvből neveli a gyermekét és még is nagyon betegesek a kicsik. Én is kaptam kakaót, tejet nagyon korán és szerencsére semmi bajom nincs, persze nem vagyunk egyformák
2014. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!