Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek fürdetni?

Felkeltenétek fürdetni?

Figyelt kérdés

Vagy 15 perce bealudt a babám, és nem tudom,hogy mi tévő legyek. Felkeltsem vagy ne. Persze ha alszik tovább akkor csúszik minden, ilyenkor szokott fürdeni, 8kor enni és aztán 1-2 óra után alszik. Persze volt, hogy 2kor aludt el:(

Mit tegyek?

10 hetes baba anyukája


2014. jan. 19. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
én felkelteném.pici újszülött volt még minden este keltenem kellett a fürdéshez.az az amihez ragaszkodok az eleje óta
2014. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én nem kelteném fel. Elvileg minden nap fürdik a lányunk (már másfél éves), de átlag havi 1-szer kimarad ilyen-olyan ok miatt. (Nyilván nem homokozós napon, de az benneteket még nem érint.)
2014. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Én felkelteném.Vagyis még pici volt felkeltettem,már nagyobb 1 éves múlt,ha bealszik,akkor tolódik későbbre a fürdés.De akkor is fürdik,minden este,ebből nem engedek.
2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem kelteném fel, az első fél évben előfordult párszor (2-3 alkalommal), hogy úgy alakult a nap, hogy bealudt, mielőtt fürdetés lett volna, én hagytam. Egy kihagyott naptól semmi baja nem lesz.

Én ugyan fürdetés párti vagyok, de vannak országok (nyugat-eu) ahol kifejezetten javasolják, különösen érzékeny bőrű babáknak, hogy ne naponta fürdessék őket, mert maga a víz is szárít. Ettől persze én minden nap fürdetek, mert rutin, stb...de egy napon sem a napirend nem múlik, sem a higiénia, főleg ebben a korban...

2014. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felkelt magától :)bizonyára éhes volt már :)
2014. jan. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!