Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom mindenbe beleszól....

A párom mindenbe beleszól. Szerinte egy hat hónapos kicsit ilyen hűvösben nem szabad kivinni ha nem muszáj és nem este fél kilenckor kell fürdetni. Igaza van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen hűvösben? Nálunk 24 fok volt ma... mit kezdene egy téli újszülöttel?

Amúgy nem baj az, hogy "beleszól" és hogy érdeklik ezek a dolgok, de beszéljen hülyeséget!

2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rendesen fel kell öltöztetni időjárásnak megfelelően (bármikor szakadhat az eső, ma is zuhogott és fújt a szél), de ki lehet vinni. Kisgyereknek fél9kor pedig igen, ágyban a helye. Ez az én személyes véleményem, ennek ellenére láttam már fél10kor kisbugyiban szökőkútban ázó gyereket, mikor rajtam pulcsi volt, kinek-mi a szokásrendszere. Nekem ez nem férne bele.
2013. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgy értem NE beszéljen hülyeséget.
2013. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos,akk februárban született....szegényt mikor engedte kivinni először? Júliusban? M idén még a június se volt túl meleg.... Kell neki a friss levegő,ez még nem nevezhető hűvösnek,de ha az is lenne akk is ki kéne vinni megfelelő öltözékben. Az meg h mikor van a fürdetés megszokás kérdése,de a fél9-cel se semmi gond.
2013. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, hogy beleszól. Nem ketten nevelitek? :)


Szerintem is simán ki lehet vinni, sőt... A fürdés szerintem is késői, mi 7kor fürdettünk ilyen idős korban. Most 13 hónapos a lányom, de 8kor fürdik. De persze ez csak személyes vélemény.

2013. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is 6hónapos, a nap 70 százalékát kint töltsük nem is birom bent tartani mert akkor csak nyűgösködik, a fürdés pedig 9kor van nalunk, igy is már 6kos fölkel.nem baj szerintem h beleszól, csak beszéljétek meg a dolgokat, végülis kettőtöké a gyerkőc.
2013. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz februárban született... egészen júniusig nem vittétek ki, vagy mi? Tényleg oké, hogy bele akar szólni, de a baromságokkal nem segít... Ez nekem ilyen fontoskodás szagú..
2013. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne már kivinni?

Ki lehet, csak az időjárásnak megfelelően fel kell öltöztetni.

Ha nagyon párás, ködös az idő, erősen fúj a szél, de ez nem most, hanem télen, akkor olyankor tényleg nem ajánlatos kivinni egy babát, mert sokkal jobban benne vannak a levegőben a kórokozók, nagyobb a megbetegedés esélye, de erről most szó nincs. És az sincs télen állandóan.

Viszont a fürdetésnél én a korábbi, fél 7-es, 7-es fürdetésnek voltam a híve.

2013. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Természetesen igazad van abban, hogy a babát ilyen időben is ki kell vinni, télen, ha hóvihar van vagy nagy köd/eső, akkor lenne helytálló a kijelentés, amit a férjed mondott.

A fürdetés szokás kérdése, mi pl. este 10-kor fürdetünk.

De a te megfogalmazásod is furcsa, hogy a férjed "beleszól". Ugyanúgy az ő gyereke is, ugyanannyi joga van beleszólni, mint neked. Azzal együtt, hogy nincs igaza, így meg kell beszélnetek a dolgot.

2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beleszól? Az ő gyereke is, nem? Had legyen már véleménye, akármilyen is!
2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!