Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek babátoknak a...

Hol veszitek babátoknak a rizs- vagy a kukoricapelyhet?

Figyelt kérdés
Zabpelyhet találtam (nem müzlit, hanem igazit), de a fentieket sehol.
2014. jan. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Rizspelyhet a dm-ben vettem mindig, kukoricapelyhet az Aldiban szoktunk venni.
2014. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rizspelyhet ritkán, de pld cba-ban, inkább puffasztott rizsszeletet, kereket vagy szögletest, kukoricapelyhet nem szoktam, mert natúrt nem találtam, csak cukrozott cornflakes félét vagy sós kukit, sima (nem bio) kukoricalisztből és darából főzünk kását.

De barnarizsből és kölesből is szoktunk.

Kölesből van a gyors változat, a dm-es babylove hirse.

2014. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Egyéb ötlet is érdekel, mert a DM-ben csak nagyon drága bio van.

2014. jan. 25. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vettem külön- külön ilyeneket, mert mire beszereztem volna mindet, egy vagyont költöttem volna el, másrészt a gyerek se tudta volna olyan tempóban enni őket, hogy ne kidobás legyen a vége.

Én a Milumil-nak a 7 gabonás gabonapelyét vettem mindig, 1000 Ft alatt van az ára, pláne ha még leakciózzák, még kevesebb. Megbízható, natúr is, nincs tele adalékokkal, cukorral, és minden fontos gabona egyben benne van, plusz még vitaminok...stb. Én mindig gyümölcshöz kevertem, vagy tápszerbe....és sokáig is elég egy zacskóval....persze van lejárata, de mindig elfogyott. 1 hónap kb. 1 doboz.

2014. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!