Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 9hósnak csőrös itatópo...

Érdemes 9hósnak csőrös itatópoharat venni ha már kis pohárból is iszogat?

Figyelt kérdés
igaz még nem nagyon tud inni, de elég szépen iszik kis pohárból.

2014. jan. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért vettem neki,mert ha éjjel ivott így nem öntötte le magát,és az ágyat amikor álmosan ivott!
2014. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csőr nélküli itató poharat is kapni. Az is szelepes, nem folyik ki ha fejre állítja a baba. Ha éjszaka nem lenne jellemző rá az ivás én azt venném, de én nem győzöm itatni, csőrösből iszik.
2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szoktad itatni éjjel akkor szerintem érdemes mert nem önti le magát, illetve ha sétáltok és esetleg kint kell megitatni ott sem árt ha nem lesz vizes.
2014. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utazásnál, sétánál praktikus lehet. Jobb azt vinni, mint külön vizet üvegbe, meg pohárkát.
2014. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!