Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepanten vagy sudocream?

Bepanten vagy sudocream?

Figyelt kérdés
reggelre nagyon kipirosodott es kiütéses lett a babám popsija. melyikkel, vagy mivel tudom hamarabb helyre hozni, hogy ne szenvedjen szegény?
2014. jan. 21. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A sudocream veri az összes popsikrémet, csak sajnos árban is. De mindkettő segíthet, ki kell próbálni.
2014. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sudocream, de tényleg rohadt drága. viszont nagyon bejött ilyen téren.
2014. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudocrem sosem használt. Ha kiütéses (apró kis piros pöttyök??), akkor valószínűleg a gombák is megtelepedtek. Bepanthen plusz krém jó a gombák ellen is.
2014. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy gomba - e, ejszaka nem kelt fel szopizni csak egyszer, igy en is vegig aludtam az ejszakat, es sokaig maradt rajta a pisis - kakis pelus, es az csipte ki neki.
2014. jan. 21. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Sudocrem egyértelműen.
2014. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sudocream,és annyira nem is drága ha azt nézzük milyen sok ideig elég.A legnagyobb kiszerelést születésétől féléves koráig használtuk legalább,miután kevesebb lett a pelus a közepes is kitartott félévig.Most közepes méretű van itthon 1 éve használjuk,nem száradt be ,semmi baja,bár igaz kb 1 éve kezdődött a szobatisztaság.Tehát mindenképp sudocrem szinte mindenre jó.
2014. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sudocream, ilyen esetben mindig!

És szerintem ár-érték arányban nem olyan drága, baromi sokáig elég egy tégely (a legkisebbet vettem mindig, 1000 ft körül van) és sokkal tovább kitart, mint bármelyik popsikrém, és én külön tartok olyat, amit máshová kenek, kiütésekre, sebekre, stb (vagy nem árt ki lehet tenni külön dobozba egy keveset ilyen célra)

2014. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat. vettunk sudot, es nagyon szepen javul a popsi.
2014. jan. 23. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!