Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocream-ot nem lehet állandó...

Sudocream-ot nem lehet állandóan hazsnálni?

Figyelt kérdés

Azt az infót mondták hogy a krémet nem lehet hosszabb távra használni. a védőnőmet kérdeztem, azt mondta persze hogy lehet csak azért ajánlják ritkábban mert drága. a lányom 6 hónapos, azt használom majdnem születésétől kezdve. először felváltva a gyógyszertárival, majd 4 hónapos korától csak ezt. egy tégely majdnem 3 hónapra elég.

ti mit tudok erről? tényleg nem használható?


2011. febr. 8. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én már 10 hónapja használom a kisfiamnak és nagyon szép a popsija.

Nem tudok róla hogy ártana.

2011. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyéves a lányom. Születésétől ezt használjuk. Minden tisztába tevésnél. A védőnő is így tanácsolta. Nappal vékonyan, éjjelre kicsit vastagabban. Volt, hogy kipirosodott a apopója, de az a fogzáskor volt, a megváltozott kakától. Gyógyszertári vényköteles popsikenőcstől pár nap alatt elmúlt, utána visszaálltunk a sudocremre. Én nem váltok-bár igaz, elég drága-, mert ez bevált.
2011. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Èn is azt használok, de csak ha kicsit piros, vagy is kb 2 hetente 1x. nagyon ritkán piros a popsija így csak is akkor krémezek. nekem 4,5 hós és még nem hiányzik a fele.
2011. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Itt nalunk szinte csak ezt ajanljak. 5 honapja hasznaljuk csak ezt, van aki evek ota, es meg semmi gond nem volt belole.
2011. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem most 9 hónapos, de úgy használjuk, hogy éjszaka Sudocrem nappal viszont gyógyszertári. Sógornőm mindig a Sudocremet használja és ha kipirosodik a gyerek feneke már nem használ neki sajnos, mert hozzászokott a bőre, ilyenkor átjön hozzánk és jön a gyógyszertári krém ami 2 bekenés után használ! :D
2011. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

kösznöm a válaszokat. akkor tényleg lehet hosszabb távra is. de gondolom midnen nmás kenőcsöt is megszokna a baba bőre, nem? mármint ha kipirosodik akkor mindegy mit használunk, ahhoz is hozzá van szokva.

Nekünk még szerencsére nem volt kipirosodva, csak most egy pici kis csíkban ahogyan a kis nunijánál és a popsinál összeér a bőr. azt mondta a védőnő erősebb lett a pisi. kenjem ezzel vagy bepantennel.

2011. febr. 8. 11:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért nem jó állandóan használni,mert megszokja a baba bőre,és ha gond van akkor nem fog annyira hatékonyan használni.Ártani nem ártasz vele.
2011. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én csak kakilás után kentem és fürdés után, akkoris vékonyan, így jó sokáig elég volt a doboz Sudocrem. Imádtam az illatát.
2011. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

11:40-es vagyok( második) Az illatát Én is imádom! Még annyit, hogy 250-eset szoktunk venni, de legutóbb a Brendonban vettem 400 g-osat 3500 ft-ért! Szerintem nem is kell többet vennem neki! :) Azért is vettem ezt, mert jön a nyár a csípések, kipirosodások időszaka, arra is szuper lesz!!!

Bepantentől szegénykémnek annyira kipirosodott a popsija, hogy visított a fürdővízben, úgyhogy 2 napig csak áttörölgetés volt :(

2011. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak ha piros, akkor, amúgy gyógyszertárit használom,annál nincs jobb!!

Amúgy nem ajánlott napi használatra.

2011. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!