Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 14 hósomnak, ha...

Mit adjak a 14 hósomnak, ha nem ízlik neki a gyerektej? Ki hogy választotta le a babáját?

Figyelt kérdés
tehéntejet még nem akarok,egyenére szoptatom,de jó lenne most már abbahagyni.vettem neki milupsat és hippes gyerektejet,de egyik se kell neki

2014. jan. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szép lassan hagytam el a szopikat. 7-8 hónapos korában még 7-8x szoptattam, de egy éves kora előtt már csak a fürdés utáni maradt meg + éjszaka. 1 évesen elhagytam az éjszakait. Azt hittem nehezen fog menni, de megérett rá simán elfogadta a cumit, vizet (amit pár hónappal előtte nem).

Miután éjszaka már nem szoptattam a fürdés utánit is simán abba tudtam hagyni. Látszott rajta, hogy hiányzik neki vmi, de mesét olvastunk, eltereltem a figyelmét és elfelejtette.


1 éves korától sima tehéntejet adok neki. Simán először nem itta meg, így uzsira csináltam zabkását (zabpelyhet tejben megfőzni) majd kis mézzel meleg tejet reggelire stb. Így megitta. Simán hidegen nem issza.


Tejitalt én is próbáltam de nem kellett neki, nem is erőltettem.

2014. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsánat kicsit sokszor írtam hogy "simán" :)
2014. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!