Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam az egy éves...

Hogyan szoktassam az egy éves kislányom a kiságyról a gyerekágyra (leesésgátlós)? Ti hogyan csináltátok, hogy áltatok neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig teszünk az ágyköré párnákat mert a fiam addig addig fészkelődik éjszaka hogy sokszor a földön kötött ki. Úgy szoktattam ár, hogy eleinte csak a délutáni alvásokat ott aludtuk, és aztán amikor már megszokta akkor pár hónap után már az éjszakákat is.
2014. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 évesen kapott leesés gátló ágyat. Köztünk aludt, sokszor köztink alszik még el, de van amikor a kiságyában. Ha köztink is alszik el akkor át tesszük a kiságyába, van amikor hajnalban át kéreckedik, de nem bánom, mert nagyon szeretek hozzá bújni és átölelni. Imádom ahogy simogatva ébreszt. Vissza térve a kiságyra, nekem egyszer esett le, nagyon megijedtem, ő is, de azt hiszem ez berögzült a kisagyába, mert azóta nem esett le. Nekünk könnyű volt, elsőre megszerette, emlékszem, még csak a teraszra raktuk fel és még be volt fóliázva is, de ő már akkor bele akart feküdni. Szóval én nem erőltetném ezt a dolgot...
2014. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod átrakni? 1 évesen még nagyon jó helyen van a kiságyban, pláne ha nem is akar a gyerekágyban aludni.
2014. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónaposan került át a nagyobb ágyba a fiam. Segített szerelni, együtt választottuk ki az ágyneműt, első este már nyugodtan feküdt le. A kisebbik gyerekünk most 19 hónapos, szuperül elvan a rácsos ágyban. Nem áll még szándékomban nagyobba költöztetni. Te miért akarod?
2014. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazàból nem tudom,hogy mikor szoktàk ezt elkezdeni... :) azt hittem,hogy màr itt az idő,de akkor még ràérek... :) köszönöma vàlaszokat!
2014. jan. 22. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még vagy fél évig, de tovább is.
2014. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nyugodtan alszik benne és úgy látod, hogy jól érzi ott magát, akkor hagyd még.
2014. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában 2 éves korig szokták javasolni a kiságyat, persze gyerekfüggő.

Ráértek!

2014. jan. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!