Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Életek át már olyat, hogy egy...

Életek át már olyat, hogy egy kirakodóvásár eladója a gyerek kezébe nyom egy játékot, pedig egyértelműen hallja, hogy azt magyarázod éppen a gyereknek, hogy semmihez nem szabad nyúlni és nem veszel semmit?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, eladástechnika, de nagyon kiakadtam. akkora hiszti lett belőle (amúgy is nagyon nyűgös volt már a kisfiam). Sajnos muszáj volt a kirakodósok mellett elhaladnunk. mindent árulnak, a lufitól kezdve a tilitolin át a buborékfújóig - és természetesen minden lepakolva a földre.

Úgy kellett a gyerek kezéből kivenni a játékot (nem volt nálam pénz) és még jó fél órával utána, itthon is azt emlegette,hogy nem vettem neki semmit.


2011. szept. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is kiakadtam volna, mi ugy jártunk hogy az ocskáson a kisfiam elvett egy ocska kis autot, a néni nem engedte kifizetni (50 ft lett volna), de amugy minek mész kirakodora ha nincs nálad pénz,?:)))
2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondtam volna,hogy ezt most tegyük vissza mert nem jó,nem működik,és a mellette lévő játékosnál kap valami sokkal szebbet.és ott vegyél neki egy lufit,vagy buborékfújót,igy a gyereked is megnyugszik és az eladó is megkapja a magáét.
2011. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyet még nem éltem át, de a hétvégén voltunk állatos rendezvényen és ott is minden tele volt a kirakodósokkal, a fiam mániája meg a lufi. Kimondani még nem tudja, hogy lufi, de mutogat ezerrel meg mondja, hogy ezt is, ezt is, ezt is... Ahányat meglát annyiszor. Az összeset meg vetetné. Az apjával nézegettek valami extra különleges és extra drága madarat (7 ezer Ft és akkora mint egy gyufás skatulya?) közben én leléptem, hogy meglepem egy lufival. Mielőtt felfújták nyuszi alakú volt, szép hosszú fülekkel, na gondoltam akkor fehéret veszek, hogy igazán nyuszis legyen. Felfújták és hernyó lett belőle, ráadásul átlátszó, a gyereknek meg abszolút nem tetszett, meg se fogta, szóval vonulhattam végig a városon egy hernyó formájú, unalmas fehér "nyuszilufival" mert a gyerek még arra se méltatta, hogy a csuklójára akasszuk. Azt hiszem legközelebb csak színes lufit veszek :)

De a párom beszólása volt a legjobb: Ez a lufi olyan mint egy óvszer felfújva csak ezen két kis fül van :D

2011. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyet nem éltem át, de elég aljasságnak tartom. Generell föláll a szőr a hátamon attól, ha egy felnőtt (nagymama, idegen, bárki) a gyerek előtt ellentmond a szülőnek. Legyen bármi is a véleménye, a gyerek előtt nem szabad a szülőnek ellentmondani, én ebben merev vagyok.
2011. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez nem egy piaci kirakodó, hanem egy sima úton 3-4 bódé. Mivel egyedül előttük tudtunk parkolni, így muszáj volt sajnos előttük elsétálnunk, amúgy mindig a túloldalon haladunk. hát, nagyon rossz érzés volt, még nem találkoztam ennyire szemtelen eladóval.

a "fehérnyuszilufin" jót nevettem :D

azért köszönöm az együttérzést. mára már nyoma sem maradt szerencsére, nem emlegeti a kisfiam, talán nem is emlékszik már rá. Próbálom amúgy arra nevelni,hogy csak azért,h vegyünk vmit ne vásároljunk, dehát nagyon vonzóak tudnak lenni ezek a kis vicik-vacak játékok és lufik,pláne,hogy minden elérhető magasságban van :)

2011. szept. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!