Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te adnál az újszülött babádra...

Te adnál az újszülött babádra olyan (eldobható) pelenkát, amit az eredeti csomagból kibontottak és egyesével megfogdostak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rendelni fogjuk. A többiek szerint ez normális dolog, én meg nyilván nem fogom megcsinálni, mivel alapvetően hülyeségnek tartom.
2014. jan. 23. 17:27
 12/16 anonim ***** válasza:
simán adnék rá és adtam is rá mert mi is kaptunk. ja s nem a pelenkának a belsejét fogdossák össze hanem a külsejét.
2014. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

miért, azt gondoltad hogy tortaformában jön le a futószalagról? :-)

Én simán ráadnám a gyerekre. A pelenkát nem veszik a szájukba, és amúgy sem steril szobában tartjuk őket. Annyi bacitól nem lesz baj.

2014. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miért gondoltam volna azt, hogy tortaformában jön le a futószalagról? Egyáltalán nem tudtam mi ez, azért kerestem rá. Akkor láttam, hogy ezek eldobható pelenkák torta formára összekötözve. Nem hiszem, hogy ez ciki. Gondolom nem tartozik hozzá az általános műveltséghez.
2014. jan. 23. 19:55
 15/16 anonim ***** válasza:
csak mert irtad, hogy megdöbbenve láttad hogy kézzel tekerik össze. Máshogy ezt nem nagyon lehet megcsinálni.
2014. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En tuti, hogy nem adnam.
2014. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!