Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A DM-es dobozos...

Anyukák! A DM-es dobozos pelus jó?

Figyelt kérdés
Gumis a dereka?3-as méretben mennyire jön ki egy darab ára?Éjjelre is hsználható?Köszönöm a segítséget!
2009. dec. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt használom. Sokat kisérleteztem, nekünk ez vált be. Nem gumis a dereka, de magasított. A tépőzára gumis, és az oldalán van dupla fal és gumi. Éjjelre is ezt használom, eddig nem volt vele semmi gond. Azt sajnos nem tudom mennyibe kerül 1 drb, mi már 4 plusszosat használunk.
2009. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. A 3-as méretnek nem gumis a dereka, de hosszan felér a kis hátunkon. Mi éjjelre is használtuk már, nem volt gond. A dobozban 100 db van és úgy emlékszem 5000 Ft volt.
2009. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

4-esről tudok nyilatkozni.

A dereka nem gumis, viszont sokkal magasabb mint a legtöbb pelenka. 84 db van egy dobozbon, 4000 Ft. Kuponnal olcsóbb. Mi éjjel nappal ezt használjuk, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

2009. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as méretet használtunk eddig, 100 db 4000 Ft. Szerintem minőségre nagyon jó, mindkét gyerekemnél ezt használjuk. A következő méret a 4-es, abban már csak 84 db van. Éjjlre is kimondottan jó. Hugom, akinek a babája a szíve miatt vízhajtót kap, azt használja mindig, eddig nem történt baleset, pedig ő aztán pisil sokat!
2009. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor kipróbálom én is.Nekünk a Tescos(ami most zöld lett és lila volt)nem igazán vált be.A Rossmannost szerettem de mióta új lett a csomagolása(kevesebb van benne,de olcsóbb is lett)más lett a minősége is és már nem igazán jó.
2009. dec. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!