Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mondhatjuk, hogy egy...

Mikortól mondhatjuk, hogy egy baba jár?

Figyelt kérdés
Ha már 1-2 lépést meg tud tenni egyedül.ha már 1-2 métert,vagy ha már egyedül átcikázza mondjuk a lakást?

2014. jan. 25. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én akkor mondtam hogy már jár,amikor átsétált az egyik szobából a másikba.Ha megtesz pár lépést, akkor még csak próbálkozik,de járni még nem tud.
2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam, amikor már egész nap sétálva közlekedett.


13 hónaposan már megtett kb. 2 métert egyedül, de amikortól szerintem ő már járt, az 14 hónapos kora volt.

2014. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki már akkor mondja, amikor 3 lépést meg tud tenni, szerintem az nem járás. Mi is akkortól hívjuk járásnak, mióta a kisfiúnk végigment egyedül a szobán.
2014. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor már a szobán keresztül tud menni egyedül, kapaszkodás nélkül és inkább így közlekedik,mint mászva. Nálunk ez 11 hónaposa kora előtt volt pár nappal.
2014. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor nálunk tegnap óta jár :-) a szobájából átment a folyosón keresztül a konyhába

ma 14 hós

2014. jan. 25. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
ügyi, gratula neki! :))) lehet szaladgálni innentől, nálunk ez olyan nagy fordulópont volt, minden megváltozott. :)))
2014. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is azòta mondjuk miota szinte egèsz nap sètàl, sőt igazàbòl egy hònapja nem làttam màszni a 11 hònaposomat.


Ügyes a kicsid nemsoká rohan.... :-)

2014. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2014. jan. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!