Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mondhatjuk azt, hogy...

Mikortól mondhatjuk azt, hogy a baba átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Ezt órában mérjük?

/ pl.,ha este 7-től alszik hajnal 2-ig,akkor már átaludja???


2009. febr. 16. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogyha az esti lefekvéstől reggel 4-ig, 5-ig alszik, akkor már átalussza az éjszakát. Tehát kimarad egy 11-12-es és egy 3 órás evés. Legalábbis picikém már tolja ki az időpontokat, legelőször 3-körül ébred.
2009. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az éjszaka átalvásának azt mondanám ha lefeküdne mondjuk 9kor és 8-9 kor ébredne reggel :)

elvileg igen, a folyamatos 6-7 óra alvás is már az éjszaka átalvásának számít, de ki vagy segítve vele ha 9-kor fexik és 4kor kel, te meg csipásan megeteted! Sóval szerintem az estétől reggelig az igazi, neked legalábbis :)

2009. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!!

szerintem a mi kisfiunk már átalussza az éjjeleket!! kitoltuk a fürdetést fél vagy 3/4 9re, így utána eszik és van, hogy 7kor kel, de leghamarabb fél6-kor. így oldottuk meg.

2009. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk muszáj hamarabb altatni,mert van egy 4,5 éves kisfiam is,és este 8tól 9ig csak vele foglalkozom :)!
2009. febr. 16. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokinő, hogy a 6 órás alvás egyfolytában, az már átaludt éjszakának számít náluk. És ez mindig attól függ, hogy napközben mennyit alszik. Ha többet alszik, nem fog 8 órát aludni éjszaka egyben, még akkor is felkel, ha nem éhes. Én nagyon várom már az első átaludt éjszakát. 5és fél hós, és még mindig az 5 óra volt a maximum, azt is 7-től éjfélig sikerült neki:-( Amikor én 11-kor fekszem le. kitartás neked is!
2009. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszajöttök még? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül mikortól alussza át a babátok az éjszakát! :-)
2010. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta a 3 hónapos kisfiam már 2 éves(3 hét híján):)

de ahogy kiírtam a kérdést este 8-tól reggel 6-7-ig mindig aludt.

Nálunk ez az igazi átaludt éjszaka:)

2010. okt. 27. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!