Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposotoknak mit adtok/ad...

16 hónaposotoknak mit adtok/adtatok uzsonnaként? Már kezdek kifogyni az ötletekből.

Figyelt kérdés
Fél10-10 között reggelizik, 1 körül ebédel, mert utána megy aludni, vacsora pedig 7 után. Szóval ebéd és vacsi közt nagy a szünet és van valami tippetek, mit adhatok, amivel kihúzza vacsiig? Elég jó étvágyú a kisfiam.

2014. jan. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Avokádós pirítós, gyümölcsaláta, házi zabkeksz, kókuszos cookie, vagy ha nagyobb kaliberben sütök, akkor valamilyen házi sütiből egy kicsi (gyümölcsös pitéket szoktam gyakran, répamuffint, sütőtökös-diós tortát, ezek a gyakoriak, hetente 3-4 alkalommal sütök ilyesmit), néha csinálok wasa kenyeret is, akkor azt eszi valamilyen krémmel rajta (tojásos, avokádós, halas krémeket szoktunk rá tenni).


21 hónapos, de igazából már 15 hónaposan is ezeket ette.

2014. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
joghurt,gyümölcs kekszel,kölesgolyóval,bulátával,pufival, kalács magába vagy vajjal,lekvárral, mézes kenyér,muffin, sütőtök banánnal, derelye,hamis túrógombóc, pogácsa, palacsinta,bármilyen házi sütemény,zabkása gyümölccsel,gabonapehely tejjel,huh most kb ennyi jutott eszembe,írok még ha van ihlet:)
2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fiam is elég nagy étkű,nálunk az uzsi az a kaja ami rugalmasnak mondható,ami épp van,ahol épp vagyunk:)gyümölcs ezerrel,péksüti,sonka kígyóubi.koktélpari,joghurt,dörmi;),de van hogy meleg kaját kíván meg,mert a mamánál ér minket az uzsi idő. Körözött,stb.
2014. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első miért van lepontozva? nekem nagyon tetszenek az ötletei,ezúton is köszi! egészséges,elérhető is,nem tudom kinek nem tetszik?!
2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok hogy a kérdésre is válaszoljak én gyakran csinálok amerikai palacsintát növényi tejből(zab,rizstej),vagy gofrit(2 csésze zab v rizstej+2 csésze zabpehely összeturmixolva,ebbe pici édesítő,pici fahéj vagy vanília...

kekszek,amit sütök.kenyérlángos,kenyérsütőgéppel persze egyszerű :)

kalács,szintén csinálom,ha nincs kedvem pepecselni,üveges desszert.tejberizs,tejbegríz szintén növényi tejjel,almás-répás muffin.ennyi ami így eszembe jutott most.

2014. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket, sokmindent leírtatok, majd próbálkozok a kisfiamnál. :) Tartalmas uzsi kell, az biztos. És mindenkinek adok egy pacsit.:)
2014. jan. 26. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami még egyszerű, finom és laktató lehet:

alma kockákra vágni, megfőzve kis cukival, fahéjjal, összepürésítve, és grízzel kifőzve. Olyan, mint a tejbegríz, de tej helyett alma van benne. :) Vagy körte is lehet.

2014. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!