Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tibabátok is ilyyen sürün...

A tibabátok is ilyyen sürün beteg? Valami vitamint adtok neki.

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hónapos múlt.4 honapos kora ota szinte minden honapban beteg.4 honapos korban köhögés orr folyás 5 honaposan korházban voltunk heveny gégegyulladással most pedig csak orr folyás.már nem tudom mit csináljak.
2009. dec. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos, eddig 3 alkalommal volt beteg. Jelenleg Cebion cseppet kap, mert a doki ajánlotta, de egyébként semmit.
2009. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cebion csepp az jó!

Hány fok van a lakásban, hány fofban alszotok párologtatsz vizet esetleg kamilla teát?

2009. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos, még nem volt beteg (koppkoppkopp). Cebion cseppet kap.
2009. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi babánk 14 hós, eddig csak 1x (lekopogom) volt beteg, náthás volt, de nagyon, majd 1 hónapig tartott. 12,5 hós koráig szopizott, plussz szedtünk Cebion C-vitamint és Biogaia probiotikus cseppeket (még most is ezeket szedjük Oscillococcinum homeopatikus bogyóval kiegészítve).

Egyébként nem voltatok immunológusnál. Nem lehet, hogy gyengébb az immunrendszere az átlagnál? Tudom, hogy a babák védekezőképessége csak kb. 2 éves korukra fejlődik ki, de a ti babátok elég fogékony a betegségekre.

2009. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az orvosotok mit mond?

2009. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!