Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem szabályosan...

Kislányom nem szabályosan mászik. Változni fog még?

Figyelt kérdés
9 hós kislányom pár napja átváltott a kúszásról mászásra, de csak az egyik lába van hátul a másikat előre rakja és úgy löki magát. Baj ez vagy még majd alakul. Hozzáteszem a kúszáshoz se használta mindkét lábát.
2009. dec. 5. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kialakul.
2009. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap és belejön. Ha nem, akkor próbáld gyakoroltatni vele a mászást. Állítsd négykézlábra és tedd előre a jobbkezét, majd a bal lábát, bal kezét, jobb lábát. Egy idő után rögzül ez a mozdulatsor és így fogja csinálni. Kisfiam is így kezdte, azaz Ő maga alatt tartotta az egyik lábát. Egy kicsit meg is ijedtem, mert a gyógytornászunk azt mondta, hogy ha nem szabályosan mászik, vissza kell vinnem, de kb. 3 nap alatt elkezdte a másik lábát is használni.
2009. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fiam is úgy kúszott, mint ha a bal lábát meglőtték volna a csatában:) a mászás, mikor végre elkezdte, szépen ment, de ugy csináltam, tanitgattam, mint azt az előző válaszoló anyuka irta.
2009. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj hogy így mászik. A national geographic-on volt egy műsor, és ott rengeteg mászásfajta volt, egyik sem rossz vagy jó! :)

Minden jót!

2009. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nem láttam a műsort, miről szólt? Nekem a védőnőm mondta, hogy gyógytornász kell, ha nem szabályos a mászás.
2009. dec. 5. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a meglőtték a csatában dolog annyira jó hogy haldoklom a röhögéstől:) az én lányom is így mászott sokáig!!!
2009. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én fiam a kezdetektöl nem tette le a térdét és nem is lehetett rávenni, ő csinálta jól igy a küszöbb nem jelentett gondot. Biztos hogy mi gondoljuk jól hogy hogy is kell mászni. Tudja ő hogy hogy csinálj, és úgy lesz jól. Mennyi minden van a felnőteknél is amit másképp csinál még ha tudja is hogy másképp szabájos. Viszont a gyogytornász kis heti programnak se rossz. Mi is jártunk és imádta a fiam. Labdán maszirozás, uszás mind mind jó dolog. Ha felirják ingyen van ne hagyjátok ki!!!!
2009. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

AZ én fiam is így mászott. Nem foglalkoztam vele,mert olyan hamar megtanult járni...

Bár utólag elég muris, ha rágondolok, de neki így volt jó.

2009. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!