Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn kezdett mászni a...

Akinek későn kezdett mászni a babája, mikor állt négykézlábra?

Figyelt kérdés
Kúszott előtte, vagy csak négykézlábra állt? Babám 8 hónapos, és még mindig csak hasal, könyökölve. Most kezd el tolatni hátrafelé csúszva, de csak a padlón, ahol könnyebben mozdul, ill. elfordul körbe. Sosem szeretett hason, nem nagyon edződtek meg a karjai.
2009. dec. 5. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A babám 9,5 hósan mászott,elötte bő két hónapig kúszott,először ugy,mint a te picid, hátrafelé, pár nap mulva már ment előre is a kommandós kúszás, de ehhez segitenem is kellett: megtámasztottam a talpait,ehhez támasztva indult előre, majd már egyedül is ment neki. Aztán egy szük hónap mulva négykézlábra állt és hintázott előre hátra, de még mindig kúszott. Majd jó két hónap kúszás után, mikor négykézláb álldogált, pakoltam a kezeit felváltva előre,után a lábait, mutatva a mászás párhuzamos mozgását. Egyik nap kivittem a fűbe, gondoltam ez ugy szúr ( előtte nap lett lenyirva jó rövidre), hogy itt majd emelgeted a térded, és láss csodát, mászott! 10 hósan állt fel, 13 hós, de még csak kapaszkodva lépeget, néha áll egyedül kis ideig és egy lépést tesz felém. Kb nektek is igy fog alakulni. Minél többet legyen hason, csak igy fog fejlődni.
2009. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!