Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is csalódott a Pampers...

Más is csalódott a Pampers Active Baby pelenkában? Vagy nektek bevált?

Figyelt kérdés
Sűrűn cserélem, üresen dobom ki a használt pelust, a babám mégis elázik, pedig odafigyelek a gumicsíkra, a jó méretre, hogy a kukija lefelé legyen, stb. :( A hasánál kifolyik a pisi. Nem győzöm átöltöztetni.
2014. jan. 29. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk sem jött be ez a fajta, csak a sima zöld csomagolású.

Ez szerintem valahogy minőségben gyengébb vagy kisebb a nedvszívása. Nekünk is gyorsan átázott, sűrűbben kellett cserélni, leszakadt a tépőzárja.

Egyáltalán nem vált be.

Valamennyivel olcsóbb, mint a zöld, de így egyáltalán nem éri meg.

2014. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
érdekes, nálunk meg pont hogy ez vált be. Kaptunk előtte Liberót ajándékba, az összes ruha kakis lett
2014. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált.
2014. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy romlik a minősége? Én is "lépten-nyomon" ajánlgattam mindenkinek, hogy milyen szuper, de egyre többször fordul elő, hogy kifolyik a pisi.
2014. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első gyerekemmel 2,5 évig ezt használtam, most a kicsivel már 6 hónapja. De nekünk nem szokott kifolyni.
2014. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én addig tudtam Pamperst használni, amíg nem kezdett el mozogni intenzíven a kislányom (kb.5 hónapos koráig). Utána állandóan átázott, azóta Libero-t adok rá.
2014. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kisfiamnal nem valt be a pampers, nem folyt ki, de kiutese volt tole, csak a Libero volt jo. Kislanyomnal pedig mindent kiprobaltam es a Pampers pelenkak a tokeletesek, az active baby egyik kedvenc!
2014. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vált be nálunk se, szinte minden nap pisis tőle, pedig igyekszek mielőbb kicserélni. Ha nincs is benne hú de sok, akkor is átereszt és nedves a kombidressze..
2014. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam kipattogott tőle.
2014. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sokáig csak ez a pelus vált be,próbáltuk a liberot is 5 hós kora körül,kb.1 óra alatt átázott :/ mostanában szinte kivétel nélkül pisisen ébred reggel,pedig egyszer át is cserélem 11-12 körül,sőt nagyobbat is adok rá.
2014. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!