Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok így a probiotikumot...

Adnátok így a probiotikumot babátoknak?

Figyelt kérdés

Doktornő javaslatára megvettük a probiotikumot, de a dobozra az van írva, hogy 3 hónapos kortól adható. Adjam neki vagy várjam meg a 3. hónap beteltét? február 10-én lesz 3 hónapos.

Arra gondoltam, hogy ha adnám is akkornem 5 cseppet hanem csak 2-3-at egyszerre.

Ti adnátok?


2014. jan. 29. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add a teljes adagot, es hidd el, tudja hogy mit csinal...
2014. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én holnapig nem adnám,felhívnám a dokit miatt.Vagy ha lehet még ma hívni,akkor hívnám és megkérdezném.
2014. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én azon gondolkodtam, hogy nem mondta volna, hogy adjam ha nem lenne tisztában a dolgokkal. Tudja, hogy milyen idős a baba.
2014. jan. 29. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Testtomegre adunk minden gyogyazert elsosorban es nem korra. Ha megnezel egy szakembernek szolo alkalmazasi eloiratot akkor mast fogsz benne latni, mint a laikusnak szolo leirasban. En pl. Anno sajat kezuleg irtam ki a gyerekunknek koptetot 10 honapoy koraban, amit elvileg 24 honapos kor folott lehet, mert tudtam, hogy hogyan osszam le az akkori sulyara. A ferjemmel szornyulkodtunk hogy a total bronchitises lanyunknak csak stodalt adna a haziorvos. A lanyod meg mi djart 3 honapos nem kell szo szerint venni. Hany kilo?
2014. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4840gramm és 12 hetes múlott, Bio Gaia cseppről van szó.
2014. jan. 29. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
A bio gaia cseppről nem tudok nyilatkozni, de nekünk pár éve a bonolact pro kidet javasolta a kórházi gyerekorvos (akkor még nem volt biogaia) amit szintén 3 hónapos kortól lehet adni a leírás szerint. A fiam akkor 7 hetes volt, és azért kapta mert vénásan 1 hétig antibiotikumot kapott, majd még egy hétig szájon át. Azt mondta, nem gond, az adagja is ugyanúgy az 1 gramm volt. Istenigazából nem olyan tipusú gyógyszer, amit mondjuk az ember túladagolhat, mert ez probiotikum, vagyis emésztést segítő baktériumok vannak benne. Ha valaki pedig antibiotikumot kap, akkor ezek a baktériumok kiírtódnak sajnos, és ezt pótolni kell valahogy.
2014. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi azt szuletesetol adtuk neki.
2014. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így van,a bio gaia cseppeket születéstől lehet adni!
2014. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még megvan a doboza annak a BioGaia baby cseppnek amit anyu vett tavaly májusban, erre kifejezetten ez van írva: "születéstől kezdve adható". Mi is adtuk mert hasfájós volt, napi 5 csepp, 4 hétig tartott
2014. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!