Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon hullik a hajam. Babám...

Nagyon hullik a hajam. Babám 4 hónapos. Béres cseppet szedek, de nem sokat javult. Hajmosásnál kb.1 marék kijön, plussz ha be is szárítom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hétig rá voltam kattanva a konzervhalra.Úgy kellet türtöztetni magam,hogy ne egyek minden nap.Viszont azóta nem hullik a hajam.Nem biztos,hogy ezért,de én ezt tapasztaltam.Nekem is úgy hullott.
2009. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miota szeded a Beres cseppet?elvileg 6het,mire kifejti a hatasat.
2009. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi ideje kb, de nem tudom pontosan.
2009. dec. 6. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez volt,szülés után a 3.hónaptól elkezdett hullani a hajam annyira hogy a homlokom két oldalánál szinte nem is volt hajam egy 5ször 5cm helyen.Nagyon megíjedtem de mivel nem nagyon vagyok elengedve anyagilag ezért pezsgőtablettákat ,gyümölcsöt próbáltam enni hogy a vitaminokból kimerült szervezetem feltöltődjön(elméletileg emiatt kezd el hullni)de semmi eredményt nem láttam.Most három hónappal később kezd visszanőni a hajam,és semmi csodaszert nem használtam.Kitartás azt mondják ez természetes.De mikor a tükörbe néztem én nem így gondoltam.Most kezdek már bizakodni hogy csak nő a hajam.:-).
2009. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!