Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is vannak ilyen...

Nálatok is vannak ilyen össze-vissza napok?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor minden rendben megy, mosás,főzés takarítás és a babával is maximális törődés. De 2-3nap amikor semmi nem jön össze. Na akkor már az idegbaj kapdos. Hogyan kezelitek az ilyen napokat?
2014. jan. 29. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, emberek vagyunk. Én ilyenkor nem erőltetem a dolgokat, annál rosszabb, átkapcsolok túlélő üzemmódba, és várom, hogy újra minden rendben legyen :)
2014. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Hogy hogyan kezelem? Másnap megcsinálom, hátha jobb lesz:-)) azért 2-3 nap alatt nem lesz kaotikus helyzet;) ilyenkor elfáradsz...
2014. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nállunk 80%-ban ilyen napok vannak...:)ilyenkor beveszem a lesz@rom kapszulát és nem idegesítem magam ha valami nem lesz kész!

Két kicsivel vagyok itthon!

2014. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Múltkor egyik nap amihez nyúltam az vagy tört, vagy kiborult. Ennyire béna nem szoktam lenni, nem tudom mi történt. Ledöglöttem a kanapéra és közöltem, hogy akkor én most kikapcsolódom, mielőtt szétverem a lakást.

Van erre egy jó megoldás: lesz..rom tabletta. Nem lehet mindig 100%-on teljesíteni. Mi is emberek vagyunk, vannak jobb és rosszabb napjaink. Hát ez egy nagyon sz...r nap volt, de ha idegbajt kapok és még jobban kapkodok, akkor csak rontok a helyzeten.

Ha úgy érzed borul minden, nincs kész a kaja, hegyekben a vasalatlan, kupi a lakás és poros a polc, van egy jó megoldás: szépen eltehénkedsz a kanapén, összebújsz a gyerekkel vagy fogsz egy bögre teát/kávét/kakaót esetleg betolsz egy fél tábla csokit. közben szépen végiggondolod, hogy mi a fontos, minek kell készen lenni. Amikor lenyugodtál, átgondoltad, akkor azt megvalósítod.

Legalábbis nekem ez válik be. Ha a káosz kellős közepén még elkezdek hisztériázni, tőlem meg a család, kapkodok és idegeskedek, azzal mindig sokkal tovább rontom és tovább tart rendbe hozni, mint pár perc pihenőt beiktatni.

2014. jan. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!