Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik a régi munkahely...

Anyukák, akik a régi munkahelyetekre mentetek vissza, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Egy kisebb méretű nemzetközi cégtől mentem el szülni. Mivel hamarosan lejár a gyedem, hét elején felhívtam őket, hogy mennék vissza. Azt mondták, jelezzem írásban. Írtam nekik, és azóta nem válaszoltak semmit, még annyit sem, hogy megkapták a levelemet.

Ez mennyire számít általánosnak? Nektek milyen volt? Ezt szerintetek vehetem elutasításnak, vagy csak ilyen lazán veszik?

Kizárólag olyanok tapasztalatait várom, akik hasonló helyről mentek gyedre, és ugyanoda mentek vissza. Köszönöm!


2014. jan. 18. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is egy cégtől mentem el szülni, de nekem ez a levelezés olyan "arctalan". Bár látom ők mondták neked, így fura, hogy nem reagáltak semmit. Mikor írták nekik? Lehet még nem kapták meg? Nincs bent a főnök, mondjuk síel stb.

Én személyesen kerestem fel, beszéltem a főnökkel, visszavár, vissza is vettek.

2014. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*írtál
2014. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is arctalan, gondolom, azért kellett írásban, hogy nyoma legyen. A főnökséggel nem tudom, mi van, másfél évet voltam ott, már azalatt is lecserélődött a fél garnitúra, szerintem azóta már senki nincs a régi helyén.

Azért fűzök egyébként reményt hozzá, mert ide vissza szokták venni a kismamákat.

2014. jan. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!