Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiunk éjjelente...

10 hónapos kisfiunk éjjelente felkel legalább 2x és reggel 6tól alig alszik vissza, azt is csak 7ig. Nálatok is így van ez? Hogy szoktathatnám kicsit hosszabb alvásra reggel?

Figyelt kérdés
Abban is kiegyeznék ha legalább fél 8-8ig aludna. Függetlenül attól, hogy este hánykor fektetjük, korán felkel.
2009. febr. 24. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Este 20-21körül elalszik, 00-kor szopi, 02-kor szopi, 05-kor kelti az Apát, reggeli, azután 07kor újból alvás kb.09-ig.Ezek vagyunk mi majdnem 11hósan.
2009. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt:-én is már sok mindenben kiegyeznék...:-))))
2009. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónaposak vagyunk és 19-20 között elalszik, aztán 2-3 között szpoi, jó esetben utána alvás, de van hogy csak 4-kor tudom visszatenni, 5-6 között kel és csak ritkán alszik vissza 7-8 körül, leginkább csak 10 kor. Egy nap 3x 1/2 órát alszik, a többi időben engem foglalkoztat. :) Én már kezdem megszokni. Majd alszik ha álmos. Inkább az egyedül való játékhoz szoktatnám hozzá pláne korán reggel. Mondjuk nálunk teljes biztonságban van, el tudom zárni a veszélyes dolgoktól.
2009. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónapos kora óta alszik este 9-től reggel 7-ig. Tudom, hogy nagy szerencsénk van, nem csináltam semmit vele, egyszerűen szeret aludni éjszaka. Néha azért felkel, pl. amikor jött a foga, és én akkor megszoptattam. És nem szokott rá, pedig tudom, hogy sok szakirodalom ellenzi, mert állítólag akkor máskor is felkel cicizni. Szerintem ez hülyeség. Nem ettől függ.

Nem lehet, hogy éhes? Azt tudom, hogyha nappal nem eszik eleget, akkor mi is hajnalban kelünk cicizni. Szoptatod vagy tápszeres?

2009. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem vagyunk egyedül ezzel a problémával, mondjuk ezt gondoltam. Amúgy nálunk valósz1nű, hogy megszokás, mert 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát, majd kezdett felkelni egyszer, aztán taknyos két hét következett és többször kelt éjszaka. Azóta mintha így maradt volna, a min 2x éjszakai kelés. És nem az éhségtől mert ha sokat eszik nappal akkor is megébred éjszaka. Amúgy szopizik, de már 3x eszik napközben szilárdat. Sokszor nem is szopizik sokat éjszaka csak cici kell.

Az egyedüli játszásban én is kiegyeznék, akkor talán az sem lenne baj ha olyan korán ébred. Megtörtént párszor (kb.3x), hogy reggel mikor megébredt eljátszadozott egyedül a kiságyban, de ebből sajnos nem csinált szokást.

2009. febr. 24. 10:41
 6/6 anonim válasza:
Ki nem szarja le a hibás kölyködet?!
2015. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!