Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány év korkülönbség van a...

Hány év korkülönbség van a gyerekeid között?

Figyelt kérdés
5-6 év az sok szerinted?

2014. jan. 29. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 2,5 lesz.

A férjem és az öccse között 6 év van, és sajna nem túl szoros a kapcsolatuk, minden életszakaszban elkerülték egymást. Most már felnőttként persze jobb a helyzet :)


A szülőknek könnyebb úgy, az tuti :)

2014. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10. na az sok :) az 5-6 szerintem a szülőnek ideális, a gyerekeknek lehet, hogy kevesebb az ideális, de soknak nem nevezném
2014. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónap. 5-6 év sem sok. A férjem és az öccse között 20 hónap van, de nem igazán jó tesók.
2014. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10:) és így nagyon jó

Szerintem túl sok nem tud lenni, csak túl kevés

2014. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4,5 év van köztük.

Sok ez, ne játszanak együtt. Ugye míg pici a baba, a nagy nem tud vele mit kezdeni. A kicsi 2-3 évesen játszana a naggyal,

De akkor már a nagy 7 éves, teljesen más érdekli mint a picit.

Szeretik egymást, 5-10 percet foglalkoznak egymással, de utánna mindenki megy a saját dolgára.

Gondolj bele, a tiéd is 8-9 éves lesz mire a pici játszana vele, de akkor már a nagyot a nay dolgok érdeklik.

Lány nálunk a nagyobb, azt hittem majd segít pelenkázni, tolni a babakocsit... Semmi. Nem érdekelte. Fogni akarta, de mikor oda adtam neki nem tartotta a fejét, nem fogta, alig bírta el.

2014. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sok 5-6 év,szerintem olyan nincs,hogy sok,viszont túl kevés van szerintem 3 alatt nagyon kevés és a gyereknek és a szülőnek is megterhelő.
2014. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20 hónap, nagy a fiú, kicsi a lány. Tudtak együtt játszani, míg össze nem civakodtak:-) Mindig veszekedés volt a vége, de az jó volt benne, hogy nem mindig nekünk kellett velük játszani, tudtam csinálni a házimunkát, mert ők ketten elvoltak. Volt bunyó is, meg kamaszkorban egyáltalán nem volt jó a kapcsolatuk.

Szerintem ezt mindenki maga döntse el, ez úgy jó, ahogy az adott családnak jó. Ha 5-6 év különséggel vállal szívesen, örömmel újra gyereket, akkor úgy vállaljon, nekik úgy lesz a jó! Jobb ha kevesebbet játszanak együtt a korkülönbség miatt, de nyugis, örömteli szüleik vannak, nem pedig mindig fáradt, ideges anya. (tapasztalat:-))

2014. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 hónap van köztük, mostmár 4 és 5,5 évesek, és nagyon összecsiszolódtak. Sokat és szívesen elvannak együtt. Az elején nagyon nehéz volt, de mostmár irtó jó így.


A húgom és köztem 8 év van, és bár szeretjük egymást, mégsem volt igazi szoros kapcsolatunk, mindig más érdekelt minket. Felnőttkorunkban jobban kijövünk, neki mostanában kezd benőni a feje lágya :)

2014. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ! Zöld kezet kapott mindenki! :)
2014. jan. 31. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!