Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom vagy ket ev az idealisab...

Harom vagy ket ev az idealisabb korkulonbseg, egyaltalan jo e ha van hasonlo koru testver?

Figyelt kérdés
Egy eves kicsi fiam melle szeretnenk majd kistesot . Kivabcsi lennek tapasztalatokra. Van tesoja de ok joval nagyobbak mar.

2014. jan. 5. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
? Akkor van tapasztalatod!
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
3 vagy annál több,kb 10 érvből a 9 a nagyobb korkülönbség mellett szól.(3-4-5-6 stb).
2014. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
másfél év van a gyerekeim között, így terveztük és szuper! Én nem vagyok híve a nagyon nagy korkülönbségnek (5 év felett)
2014. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon a gyerekektől függ. Nálunk két év a korkülönbség, az első év szörnyű volt, a nagy elég későn érő típus, még nem beszélt, pelusos volt, amikor született a kicsi, és rettentően féltékeny volt. Konkrétan életveszélyes volt egy helyiségben magukra hagyni őket, képes volt bemászni a babához a kiságyba, és ott püfölni. Most már a kicsi is közel két éves, mostanában kezd jó lenni, már a legjobb barátok, egész nap együtt játszanak, öröm nézni, ahogy ragaszkodnak egymáshoz. Ennek ellenére én azt mondom, hogy ha előről kezdhetném, biztos, hogy nagyobb korkülönbséget hagynék köztük.

De ez az én saját tapasztalatom a saját gyerekeimmel. Sokan vannak, akiknek nagyon bejön ez a felállás, mert a nagy ügyes, értelmes, talán ők maguk is jobban csinálnak valamit, nem tudom.

2014. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsonek koszonom a kimerito valaszt! Van tapasztalatom, de nem pont a ketto es harom eves korkulonbsegrol! A kevesebbrol es a tobbrol van . :)
2014. jan. 5. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 5 ev van, igy terveztuk... De nagyon gyerekfuggo, ocsemel es velem nem volt gond....nagyfim akart tesot, megis elegge feltekeny a hugira es tobb figyelmet igenyel, mint a kicsi...nekem csak annyibol konnyebb, hogy napkozben 1 gyerek van itthon.....kezdm elhinni, hogy az a 2-3 ev az idealis, bar z anyuknak nehezek az elso evek, de a gyerekek szempontjabol talan jobb...
2014. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
komolyan most azért lettem lepontozva,mert szerintem nem éri meg az első pár évet zombiként leélni,és szenvedni,meg fáradtan kidőlni,ugyanis nem garancia arra,hogy jó testvérek lesznek,arról még senki sem hallott,hogy nem testvér szül az ember hanem magának gyereket,én nem vagyok mazoista szeretném élvezni,mindkét gyerek babakorát,de aki szeretne egyszerre két önállótlan,pelenkást hajrá
2014. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le! Teljesen jogos az is ha valaki nagyobb korkulonbsegben gondolkodik! :) en is ugy gondolom h minimum harom ev , csak 36 eves vagyok es nem szeretnem nagyon elhuzni sem. A nagyobbak fiatal koromban szulettek, a kicsikem egy eves ugye.. Egyre elevenebb sooot szoval nem menne most azonnal az ujabb terhesseg legalabbis varnek vele kicsit meg az most mar biztos:))
2014. jan. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!