Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti gyereknek ad...

1 év feletti gyereknek ad valaki tápszer helyett tejpépet vacsorára?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos a tejet még nem akartam bevezetni és így tejpépet kap vacsira mert a tápszert magában nem issza meg. Ez nem gond ugye? Csak mert 6 hós, 8 hós pépeket eszik.
2014. jan. 30. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy gond. ez nem azt jelenti, h csak akkortájt eheti, hanem hogy akkortól eheti.
2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én uzsonnára adtam a kislányomnak tejpépet ekkora korában, vacsorára kenyeret/kiflit evett, felvágottal, kenőmájassal, vajjal. Ő mondjuk még akkor megivott este 1,5-2 dl tápszert is.
2014. jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babáim anyatejesek voltak, amikor 5-6 hónapos korukban kevés lett a tej éjszakára, bevezettem az esti tejpépet. Egy-másfél éves korukig kapták esténként, aztán maguktól hagyták el. Mi is 6 meg 8 hónaposokat adtunk.
2014. jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam nem fogadja el a tápszert 5 hónapos korától. Most 16 hónapos és tejpépet/sinlacot/sinemilt kap vacsorár és reggelire is (különféle gyümölcsökkel reggel).

Eszik este előtte kenyeret is ezzel azzal de abból nem eszik meg annyi mennyiséget, hogy éjszaka ne ébredjen fel attól, hogy éhes, na meg így tudom neki biztosítani hogy a napi 500 ml tejnek megfelelő mennyiségű tejterméket megkapjon.

(tehéntejet próbáltam adni neki 1 éves kora körül, de nem fogadja el, úgyhogy marad a tejpép)

2014. jan. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az én kislányom is rendes vacsorát eszik, csak az esti tápszerét cseréltem tejpépre. Akkor ok. Addig kapja amíg igényli.
2014. jan. 31. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!