Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert muszáj reggel meg...

A tápszert muszáj reggel meg este adni 1éven felüli gyereknek?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom reggel nem akarja meginni a tápszert, este is csak 100-150-et iszik belőle, de szerintem meg délután alvás előtt meginná, csak mindenhol azt olvasom, hogy csak reggel meg este lehet adni, de közben meg attól félek, hogy ez a mennyiség nem lesz elég neki. Néha még szokott szopizni, kiköveteli magának naponta többször is, de már nem nagyon van tejem, éppen csak egy pár csepp.

2013. ápr. 8. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akár el is hagyhatod a tápszert ennyi idős korban és adhatsz neki rendes kaját vagy tehén tejet ha nincs tőle baja.
2013. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj reggel és este adni a tápszert, ha máskor inná.

Esetleg ízesítheted neki kakaóval, vagy macikávéval, hátha úgy szívesebben issza.

2013. ápr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kezd el a hozzátáplálát.
2013. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nyilván elkezdte a hozzátáplálást, de egy ekkora gyereknek még minimum napi fél liter tejalapú táplálékot kell fogyasztania.

Van, aki ilyenkor már tehéntejet ad a gyereknek, de igazából jobb a tápszer, mert jobban alkalmazkodik egy ekkora kisgyerek emésztőrendszeréhez, és a vitamin is több benne.

2013. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos és nem akarja meginni se a tejet,se a tápszert,kakaót,macikávét...,csak a joghurt italt hajlandó meginni,azt is csak reggel.A védőnő azt mondta ne erőltessem,próbálkozzak pár hét múlva.
2013. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!