Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek mennyi tejet...

3 éves gyereknek mennyi tejet adtok naponta? Tej vagy tápszer? Milyen tejet? Hány %-ost?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5%-ost veszek, 3 éves lányom átlagban minimum kb. 2-3 decit iszik meg naponta + egyéb tejtermékek, mint joghurt, sajt...
2011. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amennyit szeretne, ez olyan 2-3 bögre tej v. kakaó.

Házi tehéntejet és kecsketejet.

2011. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 évesnek minek tápszer?

annyi tejet, tejterméket adj neki amennyit szivesen elfogad. :)

2011. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyi kakaót inna, amennyit lát,viszont nagyon sokszor beteg, mandulagyulladásos, és több helyen azt írják, hogy a túl sok tej is okozhatja ezeket a hurutos megbetegedéseket.
2011. máj. 1. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor egyezzetek meg fél pohár reggel is és este is.

:)

így 2x kap (neki ez számít) , de nem sokat! :)

2011. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a 2 és fél évesemnek kb fél liter tejet és 3 deci tápit adok. A tápit a védőnő javaslatára adom, mert képes lenne a gyerekem rácsatlakozni egy tehénre és egész nap tejet inna. Ráadásul enyhe ekcémája is van, ami állítólag a tejcsitől is lehet.
2011. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:12 vagyok

Lemaradt: 2,8%-os, általában a Lidl-ben veszem, de zacsisat is szoktunk inni, talán Fino a neve, de nem vagyok benne biztos.

Kakaónak, kávénak (Macis), és simán is megissza.

2011. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Házi tehéntej. Kb 4d, de ha kér többet is kap. + a bölcsiben amennyit kap.
2011. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok.Az én kislányom 2és fél éves de nem adok neki tejet.Már többször próbálkoztunk de mindig hasmenés lett a vége.És ki tudja mi van a tejnek nevezett valamibe.Mi 2évesnek való milumit vagy miupát iszuk de napi 3-4 cumisüveggel megiszik.Imádja és legalább tudom mit iszik.
2012. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!