Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül álló anyukákvagy...

Egyedül álló anyukákvagy akiknek a férjük külföldön dolgozik, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik.Egyedül vagyok3 hónapos babámmal.Anyumnéha jön fel,de akkor is csak azért,hogy én elmenjek bevásárolni vagy ügyintézni.Anyósom (hál Istennek) nem is jön fel,de ő rá nem is bíznám gyermeke.Nem tudom miért,de így érzek. Nem akarom,hogy állandóan itt legyenek, de néha jól jönne egy kis kikapcsolódás ami nem szaladgálással van tele,hanem pl egy jó fürdő vagy egy nyugodtan megivott káve.

Nemszoktam panaszkodni, de senki nem kérdi meg tőlem,hogy hogyan bírom, nem e kell segítség. Férjemmel minden nap beszélek skype-on,ő látja rajtam,hogy mikor vagyok már ki teljesen.

Maximálisan törődöm babámmal,de néha már elfáradok,s mellette ott van a háztartás és persze enni is kell, a főzés.

Mikor jött el nálatok az az isőszak amikor már minden simán és könnyen ment? vagy nem lesz ilyen?

3 hós baba anyukája


2014. jan. 31. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek a férjed után, most a munka miatt sem kell maradnod?
2014. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, mint te. 6 hónapos a babám és még nem jött el az az időszak, amikor már könnyebb lenne...
2014. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem megyünk férjem után,mert az ő munkahelye változik.Városokból városokba járnak,szóval nincs fix helye.
2014. jan. 31. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 12 éve vagyok egyedül a fiammal és most várjuk a párommal a következő gyerekünket. Nem élünk egy háztartásban. Nálam van takarítőnő és bébicsősz.
2014. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lett könnyebb, amikor a babám már tudott ülni, jobban elfoglalta így magát, aztán amikor elkezdett már mászni még könnyebb lett...jó, nemmondom, hogy a lábamat lógattam, de az első 3-4-5 hónaphoz képest azért most már sokkal jobb, bár még mindig becsúszik 1-1 nyűgös időszak.

1éves baba anyukája

2014. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A férjem börtönben van, szóval még skype sincs, hogy minden nap beszélhessünk, gondolhatod mennyire nehéz.

Már 1,5 éve így élünk és még ennyi hátravan.

A fiam most 2 éves, az első pár hónap iszonyat nehéz volt, de az is csak a párom hiánya miatt, aztán szép lassan beleszoktam ebbe az életformába.

Hidd el, mindent meg lehet oldani, nincs az az élethelyzet, amiben ne lehetne talpon maradni.

Segítségem nekem se sok van, heti 1-2 alkalommal megyünk a nagyszülőkhöz, amúgy magam vagyok a gyerekkel.

2014. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!