Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha külföldön dolgozik a...

Ha külföldön dolgozik a párotok. Ha lehetne kiköltöznétek utána vagy maradnátok távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akiknek a férjük/párjuk külföldön van és ritkán találkoznak. Ha lehetne kiköltöznétek utána? Miért? Ha maradnátok itthon, akkor miért?

Kíváncsi vagyok a véleményekre! Előre is köszi a válaszokat!


2013. okt. 13. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy kimennék utána, vagy ő jönne haza.

Szerintem a távkapcsolat akkor tartható fenn, ha van kilátásban egy közös cél, egy közös élet. Nem vállalnék távkapcsolatba gyereket...

2013. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DeAnn ***** válasza:
én kimennék utána, amint lehetséges. a távkapcsolat sosem működik.
2013. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Költöznék utána,ha adottak a körülmények.
2013. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi jöttünk. Már amikor felmerült az ötlet megbeszéltük, hogy vagy kint vagy itthon, de együtt.
2013. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Szerintetek jobb, ha egy idegen országban, ahol más nyelvet beszélnek, ott laknátok, és a gyerek/gyerekek ott járnának oviba és iskolába. Itt hagynátok az összes családtagot és barátot?

2013. okt. 13. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Melyik ország?Mennyire beszélem a nyelvet?Mennyire viselne meg a családom hiánya?Mennyire viselne meg a környezetváltozás?Megéri odamenni vagy itthon jobban kijövök anyagilag?Ha valami gubanc van,hazatudok-e jönni?Mi köt ide?Milyen a viszonyom a párommal?Van-e gyerek?Ha igen,hány éves?

Szóval millió1 dologtól függ.Ezt csak te tudhatod.Neked kell mérlegelned.

2013. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem jobb a gyereknek. Vagyis több előnye van, mint hátránya. Persze függ attól is, milyen messzire mennétek és hány évesek.


Mi Angliában élünk, 2-3 havonta hazamegyünk akkor vagyunk a rokonokkal.

2013. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2013. okt. 14. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám a férjem nélkül, megőrjítene a hiánya és azt sem tudnám elviselni, hogy kimarad a baba életéből. Hiszen egy kisbaba 1 hét alatt annyit változik. Egyetlen család sem érdemli ezt a szörnyűséget.


Szóval én mennék.

2013. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia .Nekem a férjem külföldön dolgozik . Mi a lányunkkal még(!) itthon vagyunk .Mindenképpen ott akarunk kialakítani egy új életet ,amiből mindenki csak profitálhat . Nem sajnáljuk Magyarországot itt hagyni ,mert úgyis egyre élhetetlenebb ,hazaszeretetből pedig nem lehet megélni .Páromnak csak mi vagyunk ,én a szüleimmel kb 3 havonta találkozok ,azt pedig kintről is meg lehet oldani ,addig meg ugyanúgy ott a telefon és a skype.
2014. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!