Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babával 500 km?...

7 hónapos babával 500 km? Utazott valaki már ennyi időbabával?

Figyelt kérdés
Sógornőméknél szeretnénk menni,mert szülni fog és mennénk babalátogatóba. Viszont majdnem 500km-rel odébb laknak. Utazott már valaki ennyit? Autóval mennénk természetesen.
2014. jan. 31. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 9,5 órát (ebben nincs benne a pihenő idő!) autóztunk az 1 éves lányunkkal augusztusban.

1,5-2 óránként megálltunk 10-15 perc pihenőre.

Volt, hogy bealudt, akkor mentünk, ahogy csak bírtunk, volt, hogy már megunt mindent, akkor megálltunk és kicsit pihentünk, járkáltunk, nézelődtünk.

Mi sok játékot vittünk az útra. Mindent a kezem ügyébe raktam, ha kellene valami.


Pont akkor jött az egyik foga, így a Nurofent is a táskámba tartottam, biztos, ami biztos alapon.

Mi a hegyekbe mentünk fel, így a nyomáskülönbség is zavarta, de hamar hozzászokott szerencsére.


Ja, és nálunk Flo Rida - Good Feeling c. száma jött be. Konkrétan 9,5 órából 6 órán át ezt hallgattuk.. csodás volt :))

2014. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem lesz semmi gond. Persze mindent számításba veszünk majd. Gondoltam az éjszakai utazásra is, de az szerintem bekavarna neki.
2014. jan. 31. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a szüleim messze élnek mi a fiam 2 hónapos korától rendszeresen utazunk hozzájuk, kb. 300 km, 4,5-5 óra szokott lenni az út (1-2 alkalommal állunk meg, megetetem, pelust cserélünk, levegőzünk, stb.). Tudom, hogy ez nem 500 km, de nálunk jól szokta viselni a gyerkőc, olyan is volt, hogy egyik nap mentünk, másnap jöttünk (az úgy 600 km 2 nap alatt). Azt nem szereti, ha sötétben autózunk és nem lát semmit, annak mindig sírás a vége, úgy elaludni sem tud. Mi is mindig fel vagyunk szerelkezve játékokkal, illetve több olyat is vettünk, ami világít a sötétben, az úgy ahogy megnyugtatja, ha mégis muszáj este autóznunk.

Autóval azért jóval kényelmesebb, mint más közlekedési eszközzel, tudtok alkalmazkodni a baba igényeihez, úgyhogy szerintem nyugodtan induljatok el. :)

2014. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 5 hònaposan vàllaltunk be 3 òra autòt, 2 òra repulèst ès 2 vonatot. èjjel indultunk. Nem volt semmi gond.7 hònaposan ugyanìgy vissza.
2014. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) kicsit megnyugodtam :)
2014. jan. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!