Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az, hogy 3.5 honapos...

Miert van az, hogy 3.5 honapos babam allandoan sir furdetes utan?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fázik, vagy türelmetlen mert már éhes?
2014. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babám akkor szokott sírni ha hirtelen veszem ki a vízből vagy már nagyon éhes.
2014. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor amikor már kiveszed a vízből? Meg is van már törölve és felöltöztetve?
2014. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden baba sír fürdetés után. Legalábbis az enyimek mind így voltak.

Pancsizni jó, utána meg fázik, öltöztetni kell, amit nem szeretnek, nyűgös, fáradt, éhes, türelmetlen, érthető.

A legkisebbem most 7 hónapos, kacagva fürdik, utána végigsírja az öltöztetős macerát, csak akkor lesz csendbe, ha már szoptatom.

2014. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy megy, ahogy az előttem válaszoló írta, a fürcsi nagy buli, amikor kiveszem még a fürdőlepedőjében is elvan, de ahogy leteszem a pelenkázóra, hogy öltöztessem, már jön is az üvöltés, amit csak az öltöztetés után a szopinál hagy abba
2014. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat!Akkor nem csak nalunk van igy.
2014. febr. 5. 23:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megoldottam a kerdest.Eddig a babam nem akart cumizni.Raszoktattam a cumira most mar neha szivja es igy furdes utan odaadom neki a cumit es igy nem sir amig feloltoztetem es elkezdem etettni.:-)
2014. febr. 23. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!