Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámat, hogyan...

9 hónapos babámat, hogyan tudnám leszoktatni a kézben elalvásról? Ti hogy altatjátok ennyi idős babátokat?

Figyelt kérdés
Napközben átlagosan még 3-szor, minden alakalommal a kezemben alszik el. És általában csak én kellek olyankor neki (anya). Azután leteszem a kiságyba (cumival) és alszik kb úgy fél-1órát. Éjszaka is ébred 1-szer legalább, de van hogy fogzás miatt többször is! Ha nem kézben, akkor szopi közben alszik el, de sehogy máshogy!
2014. jan. 30. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem szoktattam ehhez hozzá, a közelséget érezte mert mellette maradtam, de nem kapkodtam ki. Ez így volt 2 hetesen is és most 3 évesen is.
2014. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idosen meg boven ringattuk. Napjozben es este is.

Most lesz februarban egy eves es ob 2 hete van az h hisztizik ringatasnal igy betettuk a szobajaba a kisagyba lekapcsoktuk a lampat becsuktuk az ajtot es ott hagytuk. Elso alkalommal 2 perc hiszti volt, mar most egy hang nelkul lefekszik es alszik. Reggelig egy hang nelkul. Nalunk ez bevalt h nalatok sikerulne-e arra nem veszek merget, minden baba mas. :-)

2014. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kellesz neki, igényli a közelséged, nem baj ez! Hidd el olyan gyorsan felnőnek, miért baj az, ha a karjaidban akar elaludni? A fiam most 20,5 hónapos. Kb. 1 hónapja, hogy nem a kezemben alszik, hanem mellé fekszem.
2014. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 9 hónapos lesz, ő is csak kézben (pontosabban ölben) alszik el. Hónapokig próbálkoztam a "leteszem a kiságyba és otthagyom" módszerrel, illetve a "ringatlak a sötét szobában" trükköt is bevetettük, de a gyerek sem aludt el (sőt, ordított) és az én karom is majdnem leszakadt (9 kiló fölött van), így este megszoptatom, és az ölemben a szoptatós párnán elalszik max. fél óra után. Addig én nézem a tévét, olvasok, akármi, kényelmesen ülök, nem kell az ágya fölött görnyednem, nem kell ringatnom, ha elaludt beteszem a kiságyba és reggelig egy hangja sincs. Majd ha leszokik az esti cicizésről áttérünk már módszerre, de így mindkettőnknek kényelmes, egyelőre jó így.
2014. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ének-puszi-és leteszem.ha sir-ami ritkán fordul elő,mert magától elalszik már legtöbbször,akkor simogatom kicsit a hátát.
2014. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kislányom is 9 hós és ugyan így alszik el. én még nem próbálom meg le szoktatni majd egy kicsit később. pedig szépen van súlya 10,44kg
2014. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!