Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik már voltak 8 hónap...

Akik már voltak 8 hónap körüli babával kórházba, írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Pl milyen ágyban alszanak? Etetőszék van? Mit adnak enni? Fürdetés? Játszóhelység van? Stb
2014. jan. 31. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1. olyan ágyban alszanak, ami éppen szabad, a lányom 1,5 évesen rácsos ágyat kapott, a fiam 7 hónaposan normál nagy felnőtt kórházi ágyat

2. egyik helyen sem volt etetőszék, az ölemben ült, úgy etettem

3. attól függ, hogy mi miatt kerültök be, diétás kosztot vagy ugyanazt, mint egy felnőttnek, íztelen lé (leves) és íztelen, rágós hús (ha ehet majd bármit, vigyél neki kaját, már csak azért is, mert vagy ő eszik vagy Te, szülőnek nem jár külön kaja)

4. zuhanyzó, 1000 éves, lestrapált, büdös, mi 2x1 éjszakát voltunk bent, nem zuhanyoztam le inkább, nehogy a csempéhez érjen és elkapjon valamit

5. játszóhelyiség nincs, elmondásuk szerint ott sok lenne a baci a különböző betegségek miatt, a szobában volt néhány játék, de hiányosak

Heim Pál, Budai

2014. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónaposan került be a kislányom először. Rácsos kiságyban aludt, etetőszék nincs, enni azt kapott, amit én kértem. Elmondták milyen üveges kaják vannak én pedig választottam. Játszóhelyiség volt, de eszem ágába sem volt oda bevinni, nehogy a nyavajájára még összeszedjen mást is.
2014. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a fiam. Rácsos ágyat kapott. Etetőszék nem volt, enni ugyanazt adták amit a nagyobbaknak, én szerencsére vittem bébiételeket. A szoba mellett volt egy mosdó zuhanyzóval, amit az anyukák nem is használhattak csak a beteg gyerekek, és volt még egy helyiség, ahol volt egy mosdószerűség meg egy pelenkázó, ott lehetett volna fürdetni. Volt játszósarok az osztályon. Anyukák a kiságy mellett alhattak matracon. Ez Székesfehérváron volt.
2014. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!