Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőtök van,...

Milyen légzésfigyelőtök van, és mennyi idő után riaszt?

Figyelt kérdés
Nekünk álomvirág van, és 15 mp után csipog egyet, és 20 mp után riaszt. Szerintem ez sok idő! A többi fajtánál hogy van ez?
2009. dec. 5. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Baby controll. Magadnak állíthatod be az érzékenységét. A mienk közepes érzékenységűre van állítva, és 9 mp után sípol. A gyártó is ezt ajánlja egy normál, jó állapotú kisbabánál.
2009. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk AngelCare van, és az is ugyanilyen időközönként sípol/riaszt. Én úgy tudom, hogy az mindegy, hogy milyenre állítod az érzékenységet, ugyanennyi idő elteltével fog jelezni, mert az érzékenység állítása csak azt befolyásolja, mennyire apró kis mozgást érzékeljen (vagyis ha nagyon érzékenyre állítod, akkor még a szellő fújdogálását is érzékeli, de ha alacsonyra veszed az érzékenységet, akkor a pici mozgást már nem érzékeli). Én így tudom, javítsatok ki, ha nem így van. Egyébként azt olvastam valamelyik szakirodalomban, hogy a picik sokszor hagynak akár 20 másodperces szünetet is két levegővétel között, és ez teljesen normális állítólag, nyilván ezért van ez az időhatár, mert ha kevesebb idő elteltével jelezne, akkor folyamatosan riasztana.

Egyébként jó a kérdés, mert ez engem is elgondolkodtatott már, engem is érdekelne mások véleménye.

2009. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk angelcare, ugyanígy riaszt, mint a tied. Az érzékenység átállításától nem riaszt hamarabb, csak a kisebb mozgásokat is érzi.

Bőven elég a 15 mp, ne izgasd ezen magadat. Ha ez sok idő lenne, akkor nem ilyenket gyártanának. Ha pl 5 mp-re lenne állítva, akkor állandóan futkoshatnál a babádhoz.

2009. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, igaz amit írtok ! Csak kipróbáltam , hogy milyen 15 mp-ig levegő nélkül, és nekem olyan soknak tűnt... :)
2009. dec. 6. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Nanny van,és már 8 mp után riaszt.De soha nem riaszt tévesen!
2009. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk angel care,és respisense van. Az első sípol,majd riaszt,a második pedíg rezeg,és riaszt olyan időközönként,mint a tied.
2009. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utsó kettőnek is :) Erről a Nanny-ról még nem is hallottam, bár már mindegy is. De tényleg megnyugodtam :)
2009. dec. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!