Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bérelnek babamérleget,...

Akik bérelnek babamérleget, tőlük kérdeznék?

Figyelt kérdés
Mennyiért bérlitek havonta? Nem egyszerűbb megvenni 10-15ezerért? Meddig szükséges használni?(azért kérdezem,mert nem abban a kórházban fogok szülni ahol bérelném és nem tudom mennyire macerás ez havonta,ráadásul a kórház sem itt van közel.Gondolkodom a sajátban inkább.

2014. febr. 2. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert könnyebb a havi 1500-at kifizetni, mint egybe a 15 ezret.
2014. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi 2500 Ft-ért béreljük havonta (Budapest), de a minimális bérlési idő 7500 Ft. Én elég drágákat láttam bababoltokba, annyira meg nem jártam utána, hogy olcsóbbat keressek, eredetileg nem is akartam mérleget, de aztán folyton mindenki azt kérdezgette milyen súlyú a baba és mennyit eszik, így megtörtem és gyorsan béreltünk egyet, mert ez egyszerűbb és gyorsabb volt, mint keresni egy jó árút és megvenni. (Házhoz hozták pár óra alatt.)

Ha úgy gondolod, hogy tovább is használnád és megér neked ennyit, vegyél egy sajátot, tényleg nem nagy a különbség árban.

2014. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem bérelem, hanem a vaterán vettem használtan, postaköltséggel együtt 7700 Ft volt, így ha csak 3 hónapig használjuk már megérte,mert nálunk 2500-3000 Ft-ért lehet bérelni egy hónapra. Szerintem inkább vegyél egy használtat, nem érdemes 12-16 ezerért újat venni, amikor 6-8000 Ft-ért vehetsz ugyanolyan jót. Ha pedig már nem kell, akár te is eladhatod. :D
2014. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért vegyek 10-15ezerét ha max 3hónapra ki tudom bérelni 2000ft -ért úgy hogy a 3.hónap ajándék?
2014. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónap 5 ezer Ft volt, a végén már alig használtam a mérleget, szóval nem érte volna meg venni egyet.
2014. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért is lettem lepontozva????
2014. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtátok a véleményeteket! Első babánk lesz és még ha minden úgy lesz,ahogy szeretnénk,akkor két tesót is szeretnénk,nem túl nagy korkülömbséggel. A brendonban láttam akciósan Brandonos mérleget 12.000ért. Szerintem itt még drágább is lehet a bérlés,ha tényleg 2000-3000 ft havonta,akkor már inkább veszek egy újat.Majd utána kérdezek azért.
2014. febr. 2. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, de ha nem lesz probléma a babáddal (keveset eszik, nem gyarapszik), akkor kár mérlegre pénzt kiadnod. Mindenhol ezt sulykolják az emberbe, még a kórházban is ezzel nyaggattak, hogy mennyit evett a baba... Amíg jókedvű és eszik rendesen, minek méricskélni? Én az első babámnál kaptam egyet kölcsönbe, és majd' megőrültem, hogy a mérleg nem annyit mutatott evés után, mint azt az okosok a nagykönyvben megírták. Vissza is adtam sürgősen. És a mérleg nélkül is evett a lányom annyit, amennyit akart, hol többet, hol kevesebbet, és szépen fejlődött. A második már nem ilyen, alig evett, annak a felét is visszahányta. De nem méregettem őt sem, pedig volt, hogy egy hónapban nem hízott egy grammot sem. És most jó evő, bár soha nem lesz kövér szerintem. Elég az, ha havonta a dokinál lemérik, csak idegesíteni fog a mérleg.

De ha mindenképpen venni akarsz, használtan vegyél szerintem is, ne újonnan.

2014. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapra béreltem 5000 ft-ért, majd utána visszavittem, ha akartam volna, akkor hosszabbíthattam volna rajta ismét 3 hónapot 4000-ért, de feleslegesnek láttam, hiszen az utolsó hónapban max. 1x-2x mértem meg.
2014. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt nálunk, (Veszprém) 2400 Ft-ért bérlek 3 hónapra.. Nekünk, mivel macerásan indult az evéset meg voltak más gondok is, muszáj volt néznem, hogy mennyit eszik, most már csak hébehóba teszem rá.. De mégis olcsóbb mint kifizetni akár 7ezret, azért mert nem használom annyit..
2014. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!