Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukákat kérdeznék,...

Olyan anyukákat kérdeznék, akinek a babája baromi rossz alvó? Többi lent

Figyelt kérdés

Mennyit bír fent lenni 2 alvás között? Az én babám most 15 hónapos, rengetegszer felsír, felkel inni éjszaka. 6-8-10-szer biztos. Kétszer alszik, de két alvás között nem bír ki csak 2 és fél-3, max. 4 órát. Nem kevés ez? Kb. másfél órát alszik mind a kétszer.

Köszi a válaszokat!


2013. okt. 24. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, lehet rosszul értelmezem a kérdést, de a nappali alvásról beszélsz? Mert ha igen, akkor sztem a nappali kétszer másfél óra sztem sok, de a fene se tudja, gyerek válogatja. Két alvás közti idő nekem kevésnek tűnik, de én is csak magunkból indulok ki. 11 hósom is kétszer alszik egy nap, egyszer délben kb. 1 vagy másfél órát és du. 4 óra körül egy fél órát. Mindezt leszmáítva az éjszakáink nagyon rosszak, főleg mostanság, van, hogy óránként fenn van, és sír, gondolhatod én,hogy nézek ki... Sztem kevesebbet kellene altatnod, és elhúzni az időt sétával, vagy játékkal vagy amit szeret a babód, ki kell húzni az időt, hátha akkor éjszaka jobban alszik. Egy próbát megér, nekem van, hogy csak délbe alszik, és estig fenn van, igaz ilyenkor már ő is olyan mint egy zombi, de nekünk nem alszik jól így sem. Szóval babája válogatja, nem egyformák, próbáld meg kevesebbet altatni, hátha, de ez csak egy tipp.
2013. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nappal 10hós korától egyszer alszik.Ébren van 7-8tól 11ig,utána alszik 14ig,majd ébren van 20ig.Éjjel nem kel se enni,se inni,de sokszor ébren van,mert rugdosódik meg ilyesmi.

Ha sétálnék vele sokat délelött,mert dolgom van,akkor el van ébren fél 1ig is,de akkor már nyögvenyelős a hazaút és van,hogy ordít 5-10percet is mire elalszik.De itthon általában nincsen gond az alvással.Nem baj ha alvósabb a babád,gondolom az éjjel a gond inkább,hogy sokszor kel.Nekem nem is baj,hogy keveset alszik a kicsi (illetve hogy 1x egy nap),mert a dolgokat könnyebb így intézni mind itthon,mind a belvárosba.

2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekem az a bajom,hogy sehol nem alszik a kicsi a kiságyán kivül.Se babakocsiba(csak 2havonta 1x 30perc ordítás után fél órát),se kendőbe (ebben aludt régen,de már nem kényelmes neki),se más kiságyában.Rokonoknál első szülinapnál első éjjel aludt,de mi nem,mert összevissza helyezkedett.Délbe is aludt másnap,de csak 1 órát,így attól kezdve hisztis volt.Második éjjel meg hajnal 2ig szórakozott mindennel,aztán reggel 6kor fenn is volt már és délbe se aludt.

2013. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam 22 hónapos! Állíthatom, hogy a max. idő, amit eddig átaludt minden éjjel, az 5 nap volt! :)

Igaz, 14 hónaposan derült ki,hogy tejallergiás, és éjjel fájt a hasa, azért ébredt.

De azóta eltelt elég sok idő, és hiába nem fáj a hasa, akkor is megébred.

Én már mindennek a végére jártam, aztán elfogadtam,hogy ő ilyen és kész. Most pl. 5 éjjel aludt, utána 3 éjjel felsírt. Van,hogy inni kér, de van,hogy csak a cumija kell,de van,hogy csak szimplán hiányzom neki!

Én már elfogadtam,hogy ez van! 18 éves korára csak kinövi! :)

2013. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos. Kétszer alszik napközben. Éjszaka forgolódik, "vándorol", többször kér inni (rengeteget iszik éjjel), van hogy tápszert is kér ez változó. Emiatt pelenkázom is éjszaka, mert túlterhelt a pelenka és átázik. Nem tudom mikor lesz már egy normális éjszakánk, teljesen kivagyok..
2013. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyit bír ki a babátok napközben 2 alvás között? Erre vonatkozott volna a kérdésem is, csak lehet hülyén fogalmaztam meg :)
2013. okt. 25. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 4 órát! :)
2013. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!