Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is adjátok az Espumisant...

Akkor is adjátok az Espumisant ha nem fáj babátok hasa?

Figyelt kérdés

Állandóan adtok nekibelőle vagy csak mikor fáj a hasa? Doktornő azt mondta,hogy napi 3 alkalommal adjak neki 25 cseppet. Az rengeteg, nem szeretném,hogy így egyen csak,mert ez később is kihathat szerintem.

Lekopogom, már egy hete fájt babámnak utoljára, akkor adtam neki 3 naponkeresztül, de akkoris csak 20 cseppet és csak 2x egy nap.


2014. febr. 2. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Espumisan alkalmazása nem szentírás. Ha gondolod, hogy nincs rá a babádnak szüksége, akkor ne add, és figyeld az eredményt. Ha adod neki, azzal bajt nem csinálsz.

Az én fiamnál egyszer láttam a tuti hasfájás tüneteit, egész ájjel masziroztam a pocakját, másnap vettem Espumisant, és adtam neki kb 4 hónapos koráig. Eleinte minden evés előtt, aztán már csak az esti előtt, és végül egyik napon úgy döntöttem elhagyom, és többet nem adtam.

Ne aggódj, bajt nem tudsz csinálni, viszont azt, hogy kell e még a babádnak, vagy elhagyható, csak te tudod kitapasztalni!

2014. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!