Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jártok télen boltba...

Hogy jártok télen boltba kisbabával, hogy ne süljön be?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudom kitakarni, mert bundás overálban, és egy bundazsákban van, amit nem tudok annyira szétnyitni, hogy ne főljön be, amíg vásárolunk. És általában mindig elalszik a babakocsiba! Más hogy csinálja?

2014. jan. 31. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor kicsi volt én lezipzároztam az overált, bundazsák helyett pedig takarót használtam, így azt meg letettem a babakocsi bevásárlórészébe
2014. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben a hidegben nem merek sima takaróval kimenni, csak bundazsákban! És sajnos az overálunk is olyan, hogy tök zárt, még akkor is, ha le van cipzározva! :(
2014. jan. 31. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
ha az overálod zárt,szerintem semmi baja nem lesz takaróval. Nekem nem is volt bundazsákom a mózeses babakocsimba,utána meg a sportrészbe meg takaróval volt. Amúgy én is úgy csináltam mint az első. Ha meg pl tescoba mentünk a téli satya helyett egy tavaszit atam bentre rá.
2014. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!