Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az 5 honapos baba az...

Leesett az 5 honapos baba az agyrol!?

Figyelt kérdés
Epp hogy nem figyeltem es le is gurult az agyrol. Nincs 50 cm magas az agy es szonyegre esett. Egybol felsirt, a fejet beutotte a pihenoszek lababa, de hamar meg tudtam nyugtatni. Mire kell most nagyon figyelnem? Akinek jart mar igy es elvitte dokihoz, mit mondott az orvos? Most nagyon felelotlen anyanak erzem magam ez miatt!!! :-( Az eset utan mar mosolygott es par orara nyugodtabb volt, de kesobb mar valtozott a hangulata.
2014. febr. 1. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha aluszekony ha hányik azzonnal kórház.Szemeit nézd nem furák e.Ha az ételt italt jól fogadja nem.hanyja vissza akkor nincs semmi baj.Amuvy.meg ilyen előfordul még a sztár anyukákkal is.Este többször nézz rá alvása közben.
2014. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló mindent leírt.

Nem vagy felelőtlen! És ha olyan a gyereked, mint az én kisebbik lányom, akkor nem ez volt az utolsó :)

2014. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy felelőtlen, ezt mutatja az is, hogy aggódsz miatta. Ilyen balesetek sajnos előfordulnak. Az első hozzászóló, jól leírta mire kell figyelni. Akkor van gond, ha furán viselkedik, nem tiszta a tekintete, vagy hány, sírósabb, aluszékonyabb.
2014. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Amiket leírtak azokra figyelj.

De nem értem ez az ezredik ilyen kérdés, miért nem lehet felfogni, hogy a gyereket nem lehet egy mp sem felügyelet nélkül hagyni az ágyban.

2014. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pupiláját is figyeld. Ha nem egyformák akkor irány az ügyelet.
2014. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Kedves 4.!

Az én lányom úgy leesett a kanapéról (arccal a szőnyegre), hogy konkrétan mellette ültem. Nem hagytam magára, még csak félre se fordultam!

És ezer más ilyen eset volt.

Jó neked, hogy nyugis, kiszámítható gyereked van.

2014. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szinte nincs gyerek, aki nem esik le ágyról akár többször is.

A lányom is volt, hogy úgy esett le, hogy épp csak addig fordultam el, míg letettem a poharam az asztalra.

Aki azt írta, hogy minden egyes másodpercben a gyereken kell tartanunk a szemünk, annak vagy nincs gyereke, vagy van, de biztos maga sem így él.

Ugyanis LEHETETLEN örökké a fél szemünk a gyereken tartani még akkor is, ha a gyerek 2 szülővel él együtt.

2014. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Enyém soha nem esett le az ágyról, pedig pörgős gyerek. Nagyon egyszerű nem raktam oda, csak, hogy 100%ig rá tudtam figyelni. Egyébként a földre raktam.
2014. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az enyem ís leesett,semmi baja nem lett szerencsere. A kovetkezo alkalomnal meg egyszeruen fejest ugrott a kanaperol ugy, hogy ott ultem mellette.
2014. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat! Figyeltem, es most teljesen ugy viselkedik mint maskor. Tegnap este furdesnel viszont annyira sirt mint aki "rohamot" kapott vna. De azota sincs semmi. Az agyrazkodasnak milyen tunete van? Mert ugye irtam h beutotte a fejet a pihenoszek lababa, mert pont arra esett. Es ha vmi belso verzese lenne, azt h vennem eszre?
2014. febr. 2. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!