Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altattok napközben?

Hogyan altattok napközben?

Figyelt kérdés
3 hónapos. Ha nem alszik eleget, egész nap nyűgös. Hogy altatjátok el a babátokat? Ha szopizik elalszik, de ha leteszem, felébred.
2014. febr. 3. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha magad mellé veszed az ágyba, szopi, elalszik és hagyod ott aludni?
2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy altatok, hogy mikor már látom rajta hogy álmos, az oldalára fordítom az ágyon, és simogatom a hátát. 2perc alatt bealszik.
2014. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Nem igazán kellett altatni,ha álmos volt,akkor elaludt.
2014. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a problémával küzdöttem. Elaludt a cicin, nagyon óvatosan felkeltem mellőle, 2 petc múlva már ébren volt. Vettem egy mai teit, amibe evés után magamra kötöm. Szuperül elalszik benne és én is tudok itthon tenni-venni.
2014. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Probald meg felebredes utan par percet ringatni, majd a kisagyba tett mozeskosarba tedd be. Nekunk ez igy bevalt, 1 honapra ra mar a mozes sem kellett, elaludt a kisagyaban. Vagy kanyarits a feje kore egy szpoiparnat.
2014. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ananke ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos,nálunk nappal az a menet,hogy evett,majd játszó szőnyeg.Kb fél órát elvan,amikor látom,hogy álmos irány az ágya.Ő mindig hason alszik,így simizem néha a hátát ha igényli.De van amikor rögtön bealszik.
2014. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt hinta, délután séta és akszik a babakocsiba.
2014. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom ahogy a 2. válaszoló. :) Akkor elkezd kicsit "beszélgetni", "hümmögünk" egymásnak párat és már alszik is. :) (2,5 hónapos)
2014. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és szemben lefekszem közben hozzá :)

8. voltam

2014. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!