Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám nem alszik...

3 hetes babám nem alszik napközben, szinte semmit. Normális ez?

Figyelt kérdés
Megetetjük, tápszeres szóval tudom mennyit eszik, utána meg nézelődik, de amikor aludni kellene, csak ordít egyfolytában. Volt valakinek hasonló? Mit tehetnék?
2014. jan. 16. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól megbüfizteted evés után? Inkább kicsit ringasd még, az ilyen piciket nem lehet elkapatni, és kell is nekik az anyuka közelsége.
2014. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Büfi és puki is van bőven, úgyhogy ezért sem tudom mi lehet a gond vele, de már nagyon aggódom, ma például egész nap ordított, nem aludt szinte semmit.
2014. jan. 16. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3 hetes, nincsenek puki gondok? Nekünk elő szokott fordulni és akkor aztán ordítás van (mint pl. múlt éjjel...). Esetleg próbáld a mellkasodon altatni, közben énekelj, ringasd. Az enyém szereti ha csak úgy mászkálok vele a lakásban.
2014. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs most olvasom, h puki van:-)
2014. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj ki minden kis apró dolgot, hátha valami nem jó neki úgy, ahogy most van. Gondolok itt a pelenka szorosságára, nem fázik-e, nincs-e melege, stb..

Ha mindent kipróbáltál, akkor próbálj csak egy kis időt eltölteni vele, csinálj félhomályt, kapcsolj ki mindent, és csak feküdj vele az ágyban, csendben, nyugalomban. Az is lehet, hogy túl sok inger érte mostanában és azért nem tud pihenni (látogatók, sok játék, zaj). Hidd el a szívverésedtől és az illatodtól el fog aludni!


Ez lehet furcsán hangzik, de hallottam olyat, hogy a kisbaba lábujjára rátekeredhet a zokni cérnája vagy a hajszálad is, és ahogy mozgatja a kis lábujjait egyre szorosabb lesz. A biztonság kedvéért nézd meg, hátha :)

2014. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz már 3 hós de olyankor szokott nagyon sírni evés, büfi,puki után amikor már nagyon álmos és ezért nem tud elaludni.
2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!